Заява Львівської обласної партійної організації ВО “Батьківщина”

By  | 22.11.2013 | Filed under: Акценти

Призупинення підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС є державною зрадою, порушенням Конституції України та стратегічного європейського курсу закріпленого законом.

Янукович, Азаров нехтуючи європейським вибором більшості Українців, мають намір примусити всю країну жити за власними «понятіями», які є несумісними з принципами демократії, європейських цінностей, стандартів, чітким дотриманням законів. Влада хоче повернути країну у бік тоталітаризму, руйнування принципів свободи та вільного вибору людей, примусити всю економіку, кожного з нас працювати на «сім’ю».

Ми отримали підтвердження, що Янукович, Азаров весь цей час перед світовою спільнотою, українцями виконували прописану для них роль. Ці виконавці розраховують на щедру винагороду за реалізований сценарій і зраду власної країни.

Рішення про призупинення підготовки до підписання Угоди про Асоціацію порушує закон і всі можливі принципи державотворення. Ми вимагаємо відставки Уряду Азарова! Азаров не призупинив підготовку до підписання Угоди – він зупиняє розвиток України і чітко декларує наміри про рух у бік Росії. Ми розуміємо, що ці кроки – це їх прагнення зберегти країну пронизану корупцією, країну без соціальних стандартів, країну, де є лише той закон, який підходить їм.

Всі опозиційні сили мають об’єднатися і зробити всі необхідні кроки, щоб оголосити імпічмент президенту Януковичу!

Весь світ підтримував нашу державу на її європейському шляху. Більшість громадян країни сказали «так» європейській Україні, європейським цивілізаційним цінностям. Янукович і Азаров не мають права вирішувати НАШЕ майбутнє!

Кожен громадянин України має сказати «ні» планам режиму і підтримати 24 листопада в Києві Народне Віче «За європейську Україну!». Це має зробити кожен в Києві та своєму місті. Україна має сказати «ні» режиму, «ТАК» майбутньому в Європі!

Прес-служба Львівської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Мы платим за лайки! – Ежедневные выплаты!
  22.09.2018 | 05:43

  Мы платим за лайки! – Выплаты по требованию! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фото заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и получить за это деньги. Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 [...]

 • УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи
  20.09.2018 | 13:28

  Також читайтеЗапрошуємо на зустріч “Медіація як спосіб вирішення конфліктів” (0)УРБАН-бібліотека запрошує сьогодні на Українські вечорниці та Катеринівські ворожіння (0)Дотик до душі (0)Ми не Африка, але… (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви