Заява Львівської обласної партійної організації ВО “Батьківщина”

By  | 22.11.2013 | Filed under: Акценти

Призупинення підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС є державною зрадою, порушенням Конституції України та стратегічного європейського курсу закріпленого законом.

Янукович, Азаров нехтуючи європейським вибором більшості Українців, мають намір примусити всю країну жити за власними «понятіями», які є несумісними з принципами демократії, європейських цінностей, стандартів, чітким дотриманням законів. Влада хоче повернути країну у бік тоталітаризму, руйнування принципів свободи та вільного вибору людей, примусити всю економіку, кожного з нас працювати на «сім’ю».

Ми отримали підтвердження, що Янукович, Азаров весь цей час перед світовою спільнотою, українцями виконували прописану для них роль. Ці виконавці розраховують на щедру винагороду за реалізований сценарій і зраду власної країни.

Рішення про призупинення підготовки до підписання Угоди про Асоціацію порушує закон і всі можливі принципи державотворення. Ми вимагаємо відставки Уряду Азарова! Азаров не призупинив підготовку до підписання Угоди – він зупиняє розвиток України і чітко декларує наміри про рух у бік Росії. Ми розуміємо, що ці кроки – це їх прагнення зберегти країну пронизану корупцією, країну без соціальних стандартів, країну, де є лише той закон, який підходить їм.

Всі опозиційні сили мають об’єднатися і зробити всі необхідні кроки, щоб оголосити імпічмент президенту Януковичу!

Весь світ підтримував нашу державу на її європейському шляху. Більшість громадян країни сказали «так» європейській Україні, європейським цивілізаційним цінностям. Янукович і Азаров не мають права вирішувати НАШЕ майбутнє!

Кожен громадянин України має сказати «ні» планам режиму і підтримати 24 листопада в Києві Народне Віче «За європейську Україну!». Це має зробити кожен в Києві та своєму місті. Україна має сказати «ні» режиму, «ТАК» майбутньому в Європі!

Прес-служба Львівської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • №88066 Високооплачувана офіційна робота в польщі.
  24.10.2018 | 11:56

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 10 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви