Заява Львівської обласної партійної організації ВО “Батьківщина”

By  | 22.11.2013 | Filed under: Акценти

Призупинення підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС є державною зрадою, порушенням Конституції України та стратегічного європейського курсу закріпленого законом.

Янукович, Азаров нехтуючи європейським вибором більшості Українців, мають намір примусити всю країну жити за власними «понятіями», які є несумісними з принципами демократії, європейських цінностей, стандартів, чітким дотриманням законів. Влада хоче повернути країну у бік тоталітаризму, руйнування принципів свободи та вільного вибору людей, примусити всю економіку, кожного з нас працювати на «сім’ю».

Ми отримали підтвердження, що Янукович, Азаров весь цей час перед світовою спільнотою, українцями виконували прописану для них роль. Ці виконавці розраховують на щедру винагороду за реалізований сценарій і зраду власної країни.

Рішення про призупинення підготовки до підписання Угоди про Асоціацію порушує закон і всі можливі принципи державотворення. Ми вимагаємо відставки Уряду Азарова! Азаров не призупинив підготовку до підписання Угоди – він зупиняє розвиток України і чітко декларує наміри про рух у бік Росії. Ми розуміємо, що ці кроки – це їх прагнення зберегти країну пронизану корупцією, країну без соціальних стандартів, країну, де є лише той закон, який підходить їм.

Всі опозиційні сили мають об’єднатися і зробити всі необхідні кроки, щоб оголосити імпічмент президенту Януковичу!

Весь світ підтримував нашу державу на її європейському шляху. Більшість громадян країни сказали «так» європейській Україні, європейським цивілізаційним цінностям. Янукович і Азаров не мають права вирішувати НАШЕ майбутнє!

Кожен громадянин України має сказати «ні» планам режиму і підтримати 24 листопада в Києві Народне Віче «За європейську Україну!». Це має зробити кожен в Києві та своєму місті. Україна має сказати «ні» режиму, «ТАК» майбутньому в Європі!

Прес-служба Львівської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Футбольна школа проводить набір дітей
  20.02.2019 | 10:00

  Футбольна школа “КМС” (м. Трускавець) проводить відбір дітей 2006-2007 р. н. Кількість дітей обмежена (16-18 чол.). Тренери з ліцензіями, індивідуальний підхід до кожної дитини, участь в якісних футбольних турнірах як в Україні, так і за кордоном, можливість переглядів дітей фахівцями з топових клубів України та Європи. Тел.: 096-064-71-97, 068-292-01-04. Також читайтеВ червні у Трускавці пройде [...]

 • ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ – ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ!
  18.02.2019 | 12:33

  З 1 березня 2019 року за рішенням Уряду (постанова Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62) монетизовані житлові субсидії пенсіонерам будуть виплачуватись органами Пенсійного фонду України. Пенсіонерам – субсидіантам, які отримують пенсію через банки, кошти будуть перераховуватись прямо на їх пенсійні рахунки в банківських установах, де вони обслуговуються згідно договору. Пенсіонерам, які отримують пенсійні виплати [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви