Зекономлені кошти підуть на потреби дітей

By  | 15.08.2017 | Filed under: Новини

Як повідомив 15 серпня на щотижневій оперативній нараді в Трускавецькій міській раді начальник відділу освіти ТМР Орест Лобик, цього тижня розпочинається реконструкція стадіону НВК «СЗШ №2-гімназія». Це буде спортивний майданчик з твердим ебонітовим покриттям (такий, як біля СЗШ №3).

Орест Лобик повідомив також, що після закупівель через систему ProZorro холодильного та морозильного обладнання для освітніх установ Трускавця залишаться зекономлені кошти, які використають на закупівлю комп’ютерної техніки та меблів. Вже підраховано, що на комп’ютерах та меблях буде зекономлено близько 100 тисяч гривень (70 тисяч на комп`ютерній техніці і 29 тисяч на меблях). Зокрема, буде закуплено ноутбук та монітор для СЗШ №3, де батьки за власні кошти закупили проектор.

Головний освітянин Трускавця також розповів, що триває підготовка т. зв. «біологічного класу», до навчання в якому планують залучити і талановитих дітей з-поза меж Трускавця. Нагадаємо, що в НВК «СЗШ №2-гімназії» м. Трускавця цього року відкривається клас з поглибленим вивченням біології та хімії (детальніше тут).

Також читайте

Tags: ,

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на посаду головного енергетика
  20.10.2017 | 16:21

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на вакантну посаду головного енергетика. Тел. відділу кадрів: (03247) 6-21-22. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (284)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу [...]

 • №77080 Високооплачувана офіційна робота в польщі.
  19.10.2017 | 15:43

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 9 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви