Землі, що були в оренді “Трускавецькурорту”, передали “Трускавецьким лікувальним водам”

By  | 17.05.2019 | Filed under: Новини

Сесія Трускавецької міської ради 16 травня підтримала рішення про розірвання договору оренди земель з ПрАТ “Трускавецькурортом” та надати ці самі землі в оренду новоствореному підприємству “Трускавецькі лікувальні води”. Таким чином триває процес підготовки до входження міста в спільне підприємство “Трускавецькі лікувальні води”.

На попередній сесії міської ради депутатським корпусом було підтримане рішення про наміри міста вступити в спільне підприємство з “Трускавецькими лікувальними водами”. Щоб в подальшому вести видобуток та реалізацію вод трускавецьких мінеральних родовищ, обслуговувати гідромінеральну базу та утримувати надкаптажні споруди в належному стані.

Створення спільного підприємства поки – лише в планах. Офіційно місто входитиме в спільне підприємство після того, як уся гідромінеральна база та усі споруди, які досі перебували у власності ПрАТ “Трускавецькурорту” буде передано “Трускавецьким лікувальним водам”.

Наразі “Трускавецькі лікувальні води” уже мають ліцензія на видобуток міневальних вод до 2035 року Процес передачі бюветів та гідромінеральної бази, яку досі обслуговував ГГРЕС триває. Гідромінеральна база, спільно з бюветами мінеральних вод, була попередньо оцінена “Трускавецькурортом” у 18 мільйонів гривень. Ці кошти новостворене підприємство матиме виплатити “Трускавецькурорту” в процесі подальшої своєї діяльності.

Ніна Федько, Трускавець-Онлайн

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви