Журналіст із Трускавця – учасник Всеукраїнської програми «Золотий фонд нації»

By  | 23.11.2015 | Filed under: Публікації

«Всеукраїнський проект «Україна. Золотий фонд нації» протягом шести років успішно крокує всією країною. Стало вже доброю традицією вшановувати людей, що своєю натхненною працею і досягненнями у різних царинах допомагають Україні утвердитися в світі і стати розвиненою європейською державою. Кожна сторінка цього унікального біографічного та історичного видання відкриває захоплюючий світ політичної, ділової, інтелектуальної, мистецької еліти нашої держави, світ фахівців, особистість і творчі злети яких позначені іскрою Божою. Видання знайомить читача з тими, хто розуміє, що життя – це не довгота, а глибина, і його високі миті даровані на добрі діла, бо святість нашого буття на землі тільки в головному питанні – не що я можу одержати, а що я можу віддати».

Публікація цього уривку з видання «Україна. Нова епоха» може допомогти читачеві зрозуміти масштабність проекту «Золотий фонд нації», який започаткований з ініціативи Української конфедерації журналістів. Гортаючи понад три сотні сторінок цього академічного видання, зустрічаєш тут тих, хто творить сьогодення України своїм життям, своєю діяльністю.

На сторінках видання «Україна. Нова епоха» зустрічаємо наших духовних лідерів – Главу УГКЦ Святослава (Шевчука), Патріарха УПЦ КП Філарета, Блаженнішого митрополита Київського і всієї України УПЦ Онуфрія, Блаженнішого кардинала Любомира Гузара, митрополита РКЦ в Україні Мечислава Мокшицького та інших духовних провідників нашого народу. Всміхається зі сторінок альбому незламна Надія Савченко, символ нашої нескореності та незалежності.

Тут відзначено і подвиг тих, хто віддав своє життя за Україну, кому ордени та звання Героя України надано посмертно.

Поряд з беззаперечними лідерами, з Героями з великої літери учасниками Всеукраїнської програми «Золотий фонд нації» стали і звичайні люди, які творять на славу Україну своїм повсякденним життям. Це люди в білих халатах, які рятують життя іншим, освітяни, науковці, виробничники, люди різних професій. Серед таких людей – і наш земляк, журналіст із Трускавця, редактор газети «Карпати» Володимир Ключак, який дотичний і до творення образу Інтернет-видання «Трускавецький вісник».

Ось як характеризують газету «Карпати» в Українській конфедерації журналістів та у виданні «Україна. Нова епоха»: «Газета розповідає про відпочинок у Трускавці, про цілющі властивості мінеральних вод, пропагує здоровий спосіб життя, інформує про новинки медицини, хвороби та методи їх лікування, описує красу Карпатського краю тощо. Видання розповсюджується серед туристичних фірм України та зарубіжжя, роздається відпочивальникам у Трускавці, пересилається електронною поштою, а матеріали з газети «Карпати» розміщуються на офіційному сайті готельно-курортного комплексу «Карпати».

Вміщена на останній 318 сторінці видання «Україна. Нова епоха» замітка про трускавецьке видання із двома сторінками газети «Карпати» в PDF та фотографією редактора Володимира Ключака є визнанням того, що працю журналіста належно оцінили в столиці.

Друзі та колеги щиро вітають Володимира Ключака з його участю у проекті «Золотий фонд нації. Україна. Нова епоха», а також із тим, що навіть на сторінках книги про видатних українців сьогодення він рекламує не свою скромну особу, а курорт Трускавець і оздоровницю, в якій він працює. Бажаємо йому подальших перемог на життєвій стежині, успіхів у творчості і надалі залишатися скромним, відкритим, справедливим журналістом.

Редакція «Трускавецького вісника»

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • Платим за лайки! – Оплата ежедневно!
  19.01.2018 | 17:01

  Платим за лайки! – Выплаты по требованию! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фото заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и зарабатывать за это деньги. Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей [...]

 • Приглашаем на Международный фестиваль конкурс искусств «Покори сцену»
  19.01.2018 | 10:37

  Положение о Международном фестивале конкурсе искусств «Покори сцену» Сроки проведения фестиваля-конкурса: 2-3 февраля 2018 года. Срок подачи заявок: до 26 января 2018 года. Организаторы и учредители фестиваля-конкурса: - ДОО «Спивограй» (Кривой Рог, Украина); - Киевская городская организация «Матери и сестры – молодежи Украины». - Международный продюсерский центр «Star Media Production» (Тбилиси, Грузия); Цели и задачи [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви