Знань з історії забагато не буває

By  | 07.11.2018 | Filed under: Новини

У середу, 7 листопада, в музеї історії міста-курорту Трускавець пройшла цікавf зустріч з Ростиславом Новоженцем. Він – дослідник української історії, політик, громадський діяч, президент Благодійного фонду “Україна-Русь”, в 2005-2006 рр. працював головою Яворівської РДА Львівської області, в різний час був в НРУ, УРП «Собор», депутатом Львівської обласної ради (фракція БЮТ), зараз є заступником голови Української Республіканської партії.

На зустріч “Популяризація української історії через науково-популярні карти” прибуло кілька класів учнівської молоді із ЗСШ №1, НВК «СЗШ №2-гімназія» та ЗСШ №3 м. Трускавця (окремі 6-10 класи). Ростислав Новоженець не цурався табуйованих тем, зокрема етнічної складової представників колишньої та теперішньої влади в нашій державі, українських олігархів тощо, проте в основному все ж зосередився на історії краю.

Оскільки зараз відзначаємо 100-літній ювілей Західно-Української Народної Республіки, то тема ЗУНР на зустрічі була основною. Діти, котрі найактивніше відповідали на запитання гостя, мали можливість отримати історичні карти формату 50х70 см, а школи Трускавця отримали по комплекту таких карт.

Зустріч з Ростиславом Новоженцем проходила за підтримки департаменту Львівської обласної державної адміністрації з питань культури, релігій та національностей.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №89756 Алюминиевый пруток цена
  13.12.2018 | 22:02

  Алюминиевый пруток цена Компания ООО «Стройоптторг» продает прокат из алюминия по низким ценам. Предлагаем всевозможные алюминиевые изделия – лист, пруток, чушка, уголок, шина, проволока и другие. Алюминиевый прокат широко востребован в промышленности. Это прочный и легкий металл имеет удивительные свойства: · хорошо проводит тепло и электрический ток; · не подвергается коррозии; · имеет малый вес [...]

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви