Звернення Руслана Крамара

By  | 02.10.2010 | Filed under: ВО "Батьківщина"

ЗВЕРНЕННЯ
кандидата на посаду міського голови Руслана КРАМАРА

до
трускавецької громади.

Шановні трускавчани!

Руслан Крамар

Трускавецька міська організація партії «ВО» Батьківщина» 27 вересня 2010 року прийняла рішення про висунення мене кандидатом на посаду міського голови Трускавця.

Я з повною відповідальністю і усвідомленням завдань, які постають переді мною, йду на вибори міського голови. Багато зроблених добрих справ для міської громади, досвід роботи в тепловому господарстві, заступника міського голови та депутатська діяльність надають мені впевненості, що  буду дієвим головою міста, для якого патріотизм  є основою величі могутності та добробуту нашого міста.

Я  прийняв рішення балатуватися на посаду міського голови, тому, що я живу життям переважної більшості з Вас, а це дає мені можливість розуміти шляхи  вирішення наболілих для Вас питань. Я маю чітке бачення розвитку Трускавця і у мене є сильна, харизматична, наполеглива команда, здатна реалізувати передвиборчу програму партії «ВО» Батьківщина».

В час, коли руйнується все українське та національна гідність, заморожується ріст зарплат та пенсій на фоні різкого зростання вартості товарів і послуг, корупції та кругової поруки чиновників, ставлю першочерговим своїм завданням – виступити гарантом безпеки та впевненості у завтрашньому дні кожної трускавецької сім’ї.

Хочу звернутися до трускавчан, які проголосують за мене. Я потребую Вашої активної підтримки, повсякденної агітації та пропаганди сповідуваних мною цінностей. Проведіть роз’яснювальну роботу з родиною, друзями, знайомими тощо, і тим самим Ви вкладете вагому частку у нашу перемогу.

Моя агітаційно-пропагандистська робота проводиться без залучення «великих коштів», це означає, що залежним я буду тільки від мешканців міста, які є головними моїми агітаторами. Я розраховую на Ваше розуміння того, що залучаючи гроші на виборчу кампанію, будь-який кандидат стає, бодай частково, залежним від своїх донорів.

Залежність кандидата на посаду міського голови від бізнес-структури перетворює виборчі перегони не в змагання цінностей, ідеологічних поглядів, бачення розвитку міста, а в змагання передвиборчих технологій, пустих обіцянок, створення ілюзії післявиборчого раю, використання «чорного піару».

Шановні трускавчани, міський голова та депутати міської ради – це  єдиний владний орган, на який Ви маєте можливість один раз на п’ять років вплинути та обрати такий, який буде відповідати Вашим інтересам. Не продавайте свій голос за 200 гривень, бо завтра у Вас відберуть тисячі, не віддавайте голос за солодкий стіл чи гречку – бо завтра Вас і дітей залишать без куска хліба, не розпорошуйте голоси на різні дрібні партії, бо такі дії вже призвели до того, що маємо Януковича і чітко проглядається процес втрати нашої державності, не будьте байдужими та інертними, бо тим ви руйнуєте основи української нації.

Підтримайте і проголосуйте за партію «ВО» Батьківщина» та дайте мені можливість об’єднати громаду, створити Ваше життя добротним, безпечним та впевненим. Повірте мені і невдовзі Ви побачите духовний, культурний та економічно розвинутий Трускавець.

СЛАВА УКРАЇНІ.

Також читайте

Tags:
 • випадковий гість

  знаю точно що Крамар патріот і не бізнесмен так шо кращоі кандидатури не бачу

 • SKORPION

  Як тільки чують за Крамара грицаковські прихвостні так зразу в них котячий переляк…зразу “та він не пройде та він пияк та він не місцевий..” ви шо забули уроди звідкі ваш пахан????Не хвилюйтесь Крамар кожен день набирає голоси а вам холуям треба подумати як після кабінетів теплих на будови почухаєте кайлом махати!!!!!!!!

 • Freedom

  Він далеко не пияк,а ти Руслан святий?!Він добра і хороша людина!Багато добра зробив людям на відміну від ВАС!

 • За Крамара

  Крамарі дійсно трускавецька родина. І Крамар народився в Трускавці. Був ще один трускавецький – Пілько та згув.

 • руслан

  як можна обрати мером пияка і ще не місцевго з міста стамбула

 • Freedom

  Я переконаний,що набере 25-33 і всі у цьому переконаються!

 • дуже прискіпливий

  Т ак Андрію…Мар”яни шкода..Понапихав Корнатів Гладких ..з цим погоджуюсь..Все решта заммилювання..хто говорив про розбалансування котельних? Що не потрібно автономного? Хто з фото Деньковича не міг розтатися ніяк..зрадив ІВАНА ВАСИЛЬОВИЧА..таку людину…І ДО ІЛИКА ШУСТЬ…ЩОБ НЕ ЗНЯЛИ…Крамара знаєм…ще той парень

 • admin

  10% мало. Моя жінка 6 в списку від Батьківщини. А на рахунок Крамара. Чи він бігав з партії в партію, чи не послідовно відстоював права автономників.

 • Дуже прискіпливий

  Та що за день сьогодні такий кумедний. То Жінки за Майбутнє в образах Лобика та Мацьковича, то це зверненння. Руслане Ярославовичу, не ображайтесь, але Вам і головою сільради села Солець не пасує бути. А Батьківщина буде мати 10% – гора.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви