Зимова казка завітала до Трускавця

By  | 21.12.2018 | Filed under: Публікації

15 грудня у Трускавці в приміщенні Палацу культури ім. Т. Шевченка («Шайба») відбулися традиційні Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців “Зимова казка Трускавця”.

За словами організатора змагань, тренера, судді вищої категорії Асоціації спортивного танцю України, керівника Клубу спортивного танцю “Ювента Денс” Юрія Задорожного, загалом у змаганнях взяли участь більше 500 танцювальних спортсменів з Києва, Львова, Дніпра, Тернополя, Одеси, Світловодська, Стрия, Самбора. Учасники турніру були нагороджені кубками, медалями, дипломами.

Трускавецькі танцюристи вибороли 2 кубки та велику кількість золотих та срібних нагород.

Велика подяка магазину-пекарні “Bratrura” за смачні пряники для учасників змагань та солодкі подарунки суддям.

У планах клубу спортивного танцю “Ювента Денс” організація та проведення Чемпіонату України зі спортивних бальних танців у Трускавці 16-17 березня 2019 року. Це сприятиме промоції міста-курорту, популяризації бальних танців на теренах Трускавця і регіону в цілому, а також пропаганді здорового способу життя серед дітей та молоді. Також плануються поїздки трускавецьких танцюристів на всеукраїнські та міжнародні змагання та , зокрема в кінці травня – у Грецію (міжнародний фестиваль “Ханіоті”, Халкідіки).

Щира подяка партнерам змагань: магазин-пекарня “Bratrura”, етно-ресторан “ЕмоE”, магазин “Меблі” (м. Дрогобич, вул. Пилипа Орлика, 4), ресторан-корчма “Вавилон”, ресторан “Дворик Лева”, “Трускавецька вода” (Нафтуся), арт-ресторан “Я і Ти”, фірма “Плеяда”, дельфінарій “Оскар”, італійський ресторан “Dolce vita”, SOHO.

Юрій Задорожний, Президент Клубу спортивного танцю «Ювента Денс», м. Трускавець

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №89934 Хижина СПА
  21.12.2018 | 09:37

  Отель “Хижина СПА” https://higinaspa.com.ua/ расположен в любимой части города Трускавец среди наших гостей согласно независимым отзывам. Этот дизайн-отель расположен в курортном городе Трускавец. К услугам гостей бесплатный кинотеатр, оздоровительный центр и солнечная терраса, а также индивидуально оформленные номера с телевизором с плоским экраном. Каждый номер спа-отеля “Хижина” с гостиной зоной декорирован в уникальном стиле. В [...]

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви