«Зимовий Трускавець» визначив переможців

By  | 26.02.2019 | Filed under: Новини

З 18 по 22 лютого у Трускавці в спортивних залах ДЮСК «Спортовець» та ГКК «Карпати» проводився традиційний Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу «Зимовий Трускавець». Як інформує адміністрація «Спортовця», у змаганнях взяли участь 16 юнаків до 14 років та 15 дівчат до 16 років з Донецької, Тернопільської, Чернівецької, Івано-франківської, Закарпатської і Львівської областей України та м. Києва.

За результатами проведених поєдинків призерами та переможцями Всеукраїнського турніру з тенісу «Зимовий Трускавець» в одиночному розряді стали: дівчата до 16 років: 1м – Микитин Яна (Трускавець); 2м – Граб Еліна (Чернівці); 3м – Карп`як Вікторія (Трускавець); юнаки до 14 років: 1м – Соловей Ігор (Івано-Франківськ); 2м – Малиновський Федір (Львів); 3м – Євстахевич Максим (Львів).

Переможцями турніру у парному розряді серед юнаків стали Калінін Андрій (Київ) та Сокрутенко Святослав (Донецьк), серед дівчат – Чад Каріна та Медвєдєва Анна (Львів).

Усі призери змагань були нагороджені грамотами Трускавецької міської ради. Нагородження проводили міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович, головний суддя змагань, суддя національної категорії Анатолій Стасюк та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • №92283 шукаю штукатура у бригаду вік до 30 0986026861
  18.03.2019 | 18:30

  шукаю штукатура у бригаду вік до 30 0986026861 Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • Танцювальні майстер-класи у Трускавці
  25.02.2019 | 11:24

  Клуб спортивного танцю “Ювента Денс” та готельно-курортний “Карпати” запрошують на танцювальні майстер-класи, які відбуватимуться щопонеділка і щоп’ятниці о 20.15 в диско-барі ГКК “Карпати” (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2). У програмі вивчення сальси, бачати, румби, вальсу, польки, джайву, танго та інших танців. Запрошуються всі бажаючі без вікових обмежень немає, партнер не обов’язковий. Також читайтеМолоді люди з [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви