«Зимовий Трускавець» визначив переможців

By  | 26.02.2019 | Filed under: Новини

З 18 по 22 лютого у Трускавці в спортивних залах ДЮСК «Спортовець» та ГКК «Карпати» проводився традиційний Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу «Зимовий Трускавець». Як інформує адміністрація «Спортовця», у змаганнях взяли участь 16 юнаків до 14 років та 15 дівчат до 16 років з Донецької, Тернопільської, Чернівецької, Івано-франківської, Закарпатської і Львівської областей України та м. Києва.

За результатами проведених поєдинків призерами та переможцями Всеукраїнського турніру з тенісу «Зимовий Трускавець» в одиночному розряді стали: дівчата до 16 років: 1м – Микитин Яна (Трускавець); 2м – Граб Еліна (Чернівці); 3м – Карп`як Вікторія (Трускавець); юнаки до 14 років: 1м – Соловей Ігор (Івано-Франківськ); 2м – Малиновський Федір (Львів); 3м – Євстахевич Максим (Львів).

Переможцями турніру у парному розряді серед юнаків стали Калінін Андрій (Київ) та Сокрутенко Святослав (Донецьк), серед дівчат – Чад Каріна та Медвєдєва Анна (Львів).

Усі призери змагань були нагороджені грамотами Трускавецької міської ради. Нагородження проводили міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович, головний суддя змагань, суддя національної категорії Анатолій Стасюк та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайте24 липня у Трускавці не буде води (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви