«Джерела Трускавця» порушують принципи журналістської етики?

06.12.2013 | Filed under: Новини

Хоча в цей складний для України час і не варто акцентувати увагу на дрібницях, хоча «Трускавецький вісник» та міська газета «Джерела Трускавця» просто мирно співіснують між собою, але вважаємо, що неприпустимо є порушувати принципи журналістської етики, що роблять окремі автори на сайті цієї газети. Так, у публікації  «Трускавецький флеш-моб та недовіра до президента та уряду» невідомий загалу «автор» Василь Павлюк фактично скопіював статтю  Володимира Ключака «Трускавчани висловили недовіру Януковичу, вимагали відставки уряду Азарова та виявили готовність стати на захист Євромайдану» із сайту «Трускавецький вісник», лише трішки переробивши її.

А в статті «З таких джерел як Трускавець і живиться сьогодні Майдан» «автор» Василь Тимчишин фактично взяв понад 90% тексту з публікації «Трускавецького вісника» під назвою «Сотні тисяч на вулицях повинні підтримувати мільйони в будинках, або Штаб національного опору у Трускавці діє і діяти буде!».

Тому звертаємося до редактора газети «Джерела Трускавця», журналіста Любомира Поливки з проханням перевірити факти, викладені нами, наочно пересвідчитися у їхній достовірності та врахувати це наше зауваження. Якщо немає бажання подавати позицію авторів «Трускавецького вісника» під їхніми прізвищами, то бажано не дозволяти невідомим нам особам привласнювати чужу інтелектуальну власність. Сподіваємося на розуміння та реагування з цього приводу Любомира Львовича. Знаємо, що міська газета «Джерела Трускавця» має хороший творчий потенціал, бо подібних випадків, як вищеописані два, фактично не траплялося.

(Переглядів 67 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви