Эльмар Мамедов поздравил президента Азербайджана

21.12.2018 | Filed under: Акценти

24 декабря свой День рождения отмечает Президент Азербайджанской Республики Ильгам Алиев. На имя Президента уже начали поступать поздравления от глав разных стран, среди которых и Президент Украины Петр Порошенко.

В числе поздравивших Президента Азербайджана Ильгама Алиева есть также общественные организации, одной из которых является Международный альянс «Азербайджан-Украина».

 В тексте поздравления от альянса «Азербайджан-Украина» отмечается:

«Уважаемый   господин Президент!

От имени Международного альянса «Азербайджан-Украина» и от себя лично поздравляю Вас с Днем рождения! Желаю Вам крепкого здоровья, счастья, благополучия, успехов в Вашей многогранной и ответственной деятельности во имя народа Азербайджана!

С уважением, Эльмар Али оглы Мамедов, Председатель международного альянса «Азербайджан-Украина»

(Переглядів 145 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви