В своїй передвиборчій програмі я брав зобов’язання по збільшенню міського бюджету, розвитку інфраструктури міста, покращенню його благоустрою та багато інших, що в основному виконано. Проте, одне з головних зобов’язань було – забезпечити Трускавець цілодобово питною водою. Проблема не вирішувалася в повній мірі в нашому місті протягом десятиріч. Трускавецька міська рада останнього скликання, я особисто працювали над цією проблемою майже три роки.
В сьогоднішніх умовах проблему водопостачання можна вирішити лише з участю інвесторів. Перший інвестор не був прийнятним через високу ціну, яку він пропонував на воду. Другий сам відмовився, бо проект великої вартості малоокупний. Вже півтора року ми працюємо з надійним інвестором, який оплатив розроблення «Концепції водопостачання м. Трускавця», заключив договори на проектування робіт з кількома спеціалізованими проектними інститутами, займається відводом земель у Стрийському і Дрогобицькому районах під Трускавецький водозабір і водовідвід. Рішеннями трускавецької міської ради створене спільне підприємство з водопостачання ТзОВ «Трускавецький водоканал», куди ввійшли КП «Наше місто» з 51% статутного фонду і ТзОВ «Альфа-плюс» - 49%. З 1 березня ц. р. (2005 – прим. ред.) ТзОВ «Трускавецький водоканал» почало свою діяльність. Міською радою затверджений і вже почав виконуватися план-графік виконання робіт фінансування інвестором проекту на суму 140 млн. грн. Інвестор вже вклав біля 3 млн. грн. Укладена угода про збереження тарифу на воду на існуючому рівні не менше як на 10 років. Проте заявляє інвестор, для населення тариф може бути навіть зменшений за рахунок зменшення втрат води і мало затратних технологій. Програма розрахована на 4 роки, проте, є можливість подати воду населенню цілодобово вже в цьому році…
Вперше в Трускавці з`явилась реальна можливість одержати в повній потребі воду…
… В зв’язку з цим, що проект інвестору окупиться … тільки через 20 років, а кошти потрібно великі, інвестору, рішенням міської ради було передано в оренду порослу самосівом земельну ділянку для забудови нового санаторно-курортного району з сучасною розвинутою інфраструктурою. Це дасть можливість щороку одержувати додатково в міський бюджет більше 1 млн. грн. від оренди землі. … Розвиток нової території дасть збільшення робочих місць, збільшить доходи у державний бюджет від діяльності нових підприємств, доходи в міський бюджет від прибутку працюючих. Трускавецькі підприємства і підприємці одержать можливість будувати і обслуговувати нові оздоровниці і інфраструктуру. Трускавець стане привабливим для іноземних туристів. І це не фантазія, - це реальний проект, який вже почав втілюватися в життя. …
Щиро Ваш, Лев Грицак»
( Уривок взято зі статті «Трускавчани, станьте на захист своїх інтересів», опублікованої в № 10 газети «Джерела Трускавця» від 18 – 24 березня 2005 року
№ 2 (28) 15 січня 2009 р.