Набрав чинності новий порядок заповнення платіжок на сплату податків

06.12.2013 | Filed under: Акценти

З 26 листопада 2013 року діє новий порядок заповнення платіжних документів на сплату податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, який затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 22.10.2013 року № 609.

Новий Порядок діє на заміну раніше діючого Порядку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07.07.2012 року № 817.

Порядок  № 609 доповнено позиціями щодо сплати єдиного соціального внеску та митних платежів.

Найважливішими новаціями у процедурі заповнення платіжних документів на сплату бюджетних платежів є зміна в заповненні поля №3 “Призначення платежу”.

Раніше у ньому вказувалися реквізити лише в разі сплати зобов’язань за третіх осіб. Відтепер вказується один з власних реквізитів платника податку, який здійснює перерахування платежів:

– код ЄДРПОУ платника податку. У разі здійснення юридичною особою сплати за відокремлений підрозділ друкується код за ЄДРПОУ відокремленого підрозділу, за який здійснюється така сплата;

– реєстраційний номер облікової картки платника податків – фізособи або серія та номер паспорта громадянина України (у разі відмови від одержання реєстраційного номера);

– реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який присвоюється Міндоходів.

У разі самостійної сплати платником податку нарахованих бюджетних платежів або за актами перевірок – поля №5, №6, №7 не заповнюються.

Якщо здійснюється перерахування платежів за висновками органу Міндоходів (перекидка з одного платежу на інший; повернення надміру сплачених до бюджету платежів; перерахування з бюджету відшкодування ПДВ та інше), то в полі №5 заповнюється дата висновку органу Міндоходів та в полі №6 – номер висновку.

Якщо здійснюється погашення податкових векселів грошовими коштами, то в полі №7 зазначається номер податкового векселя.

Список кодів видів сплати також зазнав змін, хоча найбільш використовувані коди не змінилися.

При заповненні полів не допускаються пропуски (пробіли) між словами та службовими знаками.

Наталія Роїк, ГДРІ Трускавецького відділення  Дрогобицької ОДПІ

(Переглядів 150 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви