Сергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»?

20.12.2013 | Filed under: Публікації

Я, громадський діяч Сергій Петрович Розора, був активним учасником на Євромайдані, зняв відео в якому показано завіз двох автобусів у двір Адміністрації Президента за 3 години до сумнозвісних провокацій 1 грудня, яка привела до кровопролиття невинних людей. (див. вікіпедія). Ми, з моєю дружиною і сином, з  1-го грудня брали участь в налагодженні роботи революційного табору у КМДА (м.Київ). Протягом 3-х днів дружина і син працювали по 12 годин в секторі громадського харчування, а я в цей час допомагав налагоджувати роботу прес-центру.

Тут і виник конфлікт з Володимиром Свєнтицьким, який, як виявилось, був представником ВО Свободи і втягнув у конфлікт інших представників ВО Свободи. Суттю конфлікту були організаційні питання по налагодженню роботи прес-центру. Я звернувся до організаторів з проханням роз’яснити ситуацію по організації нормальної роботи прес-центру та налагодження озвучення для телетрансляції через проектор у зал КМДА. З цього відео видно, що в КМДА було влаштовано відпочинкову зону. Після цього керівник охорони КМДА звинуватив мене в тому, що я чіпляюсь до людей і є провокатором, бо я попросив аби поставили нормально працюючі комп’ютери, які я пропонував, як варіант, привезти з їхніх партійних офісів з Києва. Вони відповіли – «тобі потрібно – ти і принось».  Вони попросили мене представитись і я представився, як Сергій Розора засновник громадської організації «Клуб щасливих людей» у м. Трускавці, мені відповіли, що це клоунада, хоча організація офіційно заснована групою однодумців у 2011 році, має сотні членів по Україні і за кордоном, і діє по нині. На повторне прохання  допомогти оргтехнікою з яким я звернувся до Левченка, вмішався депутат ВО Свобода, Володимир Свєнтицький і сказав, що мене треба гнати звідси, бо я хочу керувати і щоб я самостійно шукав комп’ютери для роботи. Ми своїми силами налагоджували роботу прес-центру, я мобілізував комп’ютерщиків з Одеси,  Херсону, організували підключення звуку. Давав інтерв’ю з приводу знятого мною на Банковій відео французьким і німецьким журналістам, берлінському радіо, Штефану Шоллю  ( Sudwest Press).

Не зважаючи на те, що ми відповідально і постійно працювали для блага Євромайдану, і я особисто залучав листівками нових людей, мене відсторонили від робочого місця на якому я друкував листівки на майдан та за власний кошт заправляв картриджі до цього принтера.

Приврдом для Свєнтицького стало те, що комп`ютер і принтер потрібен був для того, щоб надрукувати таблицю де вказував скільки тапочок та іншого  треба в даний момент в КМДА. Це він набирав 2 дні так як  практично не сидів за комп’ютером, але й мені працювати не дав.

Потужностей принтера бракувало, тому я одночасно, коштом Трускавецької громади і частково власними коштами надрукували 25 тисяч листівок на різографі і особисто розповсюджував їх. Одразу після мого вигнання, Свєнтицький  заклеїв інформацію про наші контакти у фейсбуці і виставили свої, та одразу почали писати звіти  про виконану роботу у FaceBook по пропаганді, яка ними не велась і навіть не починалась. Коли Свєнтицький сів за комп’ютер, зверху на прес-центр, випадково, впав стяг України і ледь не пошкодили йому голову та оргтехніку. Організатори в залі через цю подію почали істерично кричати в мікрофон звинувачуючи в падінні прапора невідомо кого. Не зважали навіть на присутність телезнімальних груп різних відомих телеканалів. (відео1, відео2).

Потім мене схопила охорона, за розповсюдження листівок, які я вже роздавав два дні і привела в оргкомітет. Левченко сказав, що ці листівки бачив і вони нормальні див. (відео). Після нашої розмови з Левченком він пообіцяв протягом півгодини, ще раз їх подивитись. Пройшло пів години і до мене знову підійшла охорона і сказала, щоб я збирав речі і йшов геть з прес-центру. Коли в черговий раз мене попросили щоб я представився я представився, а на моє прохання назватись охорона відмовилась (відео). Левченко погодив листівку, а Свентицький почав кричати до мене і однопартійців, щоб мене вивели з території прес-центру, де я працював і де знаходилися мої листівки.

Обернувшись довкола, я зрозумів, що ВО Свобода захотіла повністю домінувати в КМДА своєю символікою, а не роботою. Потім, юрист за освітою, директор Фундації Юридичних Клінік, однопартієць лінгвіста-філолога Ірини Фаріон, свободівець Володимир Свентицький сказав на «загальнодоступній»  мові що я маю зробити…, ось мова оригіналу

На другий день, коли я прийшов у КМДА Володимир Свентицький нагадав, що ми вчора посварились з ним і звинуватив мене у крадіжці його фотоапарата і послав мене на три букви (бачу це звична мова у керівника фундації юридичних клінік). (відео1) (відео2)

Після того, як озвучення було нами налагоджене, що видно з відео, звуки за кадром (відео), Свєнтицький викликав охорону, щоб мене з листівками вигнати з території прес-центру. Через кілька хвилин він підійшов і провокуючи мене кинув мою кепку в зал, і сказав, щоб я знову представився. Я показав паспорт і назвався. Я просив щоб він представився, а він замість того, щоб назвати своє прізвище почав вимагати у моєї дружини паспорт, аби вона довела, що вона моя дружина. Звинувачуючи мене у неадекватності під тиском Свєнтицького, охорона, яка складалась з представників Свободи, заборонили мені входити на територію прес-центру, де я працював 3 дні від початку революційних подій.

Хто дав право представникам однієї політичної сили одноосібно вирішувати  питання хто провокатор, а хто ні?! Може окремі особи, використовуючи патріотичні гасла в Україні, хочуть сформувати нову неофашистську силу.  Цього не буде!!!

Окрім того, він кричав в істериці аби я виходив і використовував нецензурну лайку, чим продовжував компрометувати політичну силу ВО Свобода (відео). Потім на виході зустріли депутата ВР Едуарда Леонова і поскаржились йому на те, що Свєнтицький не нормально поводиться відносно громадських активістів, матюкається, чим дискредитує національну ідею і зокрема ВО Свободу. Та Едуард Леонов сказав, що більше вірить слову однопартійця ніж мені. Як пізніше стало мені відомо, їхній тандем вже не раз відзначався у різного роду провокаціях:

1. (Свободівців просять позбавити недоторканності за бійку в будівлі Головпоштамту) (відео).

2.12 грудня у КМДА групою представників “Свободи” у складі близько 30 осіб в масках, якими керував народний депутат від ВО “Свобода” Едуард Леонов, було здійснено силове захоплення одного з приміщень КМДА, за яке відповідали представники громадянського руху “Спільна Справа”

Громадянський рух “Спільна Справа”, який є одним з організаторів Євромайдану і бере участь в акції з першого дня, переконаний: безперервні провокації з боку ВО “Свобода” та напади на активістів “Спільної Справи”, які тривають понад тиждень, є цілеспрямованою кампанією, скерованою на розколювання патріотичних сил, посіяння ворожнечі та міжусобиць, що повністю вкладається у сценарій влади по нівелюванню всього протесту.

“Спільна Справа” звертається до Комітету національного спротиву з вимогою негайно вжити заходів до припинення насильства та провокацій з боку ВО “Свобода” та дати таким діям належну політичну оцінку. http://www.spilnasprava.com/wp/?p=17424

Мене вигнали з трьома коробками листівок з залу КМДА і я продовжив свою діяльність на Хрещатику роздаючи листівки. Загалом, з допомогою Трускавецької громади, я надрукував 25 тис. листівок і роздали разом з дружиною (відео). На наступний день, я зайшов в зал КМДА з товаришем військовим, щоб показати йому де знаходиться оргкомітет, бо він хотів залишити сформовані пропозиції по протидії водометам, яку він з друзями підготував. В цей момент мене помітив В.Свєнтицький і викликав охорону для того щоб мене вивели з залу та вихопив мою фотокамеру і кинув об підлогу. Потім мене представники Свободи тягнули по залу, сходам і виштовхнули на вулицю, як останнього злочинця . (відео)

Прошу пояснити мені, хто такі Едуард Леонов і Володимир Свєнтицький – це патріоти і націоналісти чи просто провокатори, які свою «збочену» психіку переводять в елемент політики? Чекаю офіційних вибачень від представників ВО Свобода та виключення даних осіб з рядів партії, як таких, що дискредитують національну ідею  і Свободу, як політичну силу.

Ми не хочемо, захистивши свої права на Євромайдані від «банди», знову боронити власну свободу від «неофашистів»!

Автор: Сергій Розора

(Переглядів 12 565 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

  • None found

Оголошення ТВ

Архіви