Утром деньги, вечером стулья

10.12.2015 | Filed under: Акценти

Карочє така тєма:
Вчора був ім на сесії міської ради по робочим і крєстьянським вопросам. А паравозом послухав вопроси нашого всємі любімого ПРАТ, а віднедавна практічєскі БРАТ “Трускавецькурорт”.
З нового року ці таваріщі повинні платити місту чумачєчєйші бабоси за земельку (а платити вони не привикли, ібо в їх поніманії платять только лошари).
Поетому таваріщі БРАТівці обратілісь до міської ради з клопотанням перевести земельку з постійного користування (6% від нормативної оцінки) в оренду (3% від нормативної оцінки). Ну тіпа “подайте п’ять лямів, бля будемо – на жизнь не хватає”.

А шоб було жалослівіє і лох пішов на нерест охотнєє, – ці таваріщі предложили Трускавцю в ліце лучших його людей (міського голови і депутатів) подпісать договор о любві, дружбє і періодічєском синхронном ізвєрженіі.

Хто не вірить – вот цитати:
Сторони висловлюють спільні інтереси у тривалому розвитку міста, партнерських відносинах між міською радою і Товариством, об’єднані ідеєю спільного європейського майбутнього міста-курорту Трускавця, на дружній основі домовились о слєдующєм:
– оголошення природних територій міста Трускавця курортом державного значення;
– розроблення та затвердження місцевих програм розвитку мінерально- сировинної бази, раціонального використання та охорони природних лікувальних ресурсів;
– популяризацію міста-курорту Трускавця в світі;
– розвиток міста-курорту Трускавця, його інфраструктури, матеріально- технічної бази, зокрема, шляхом створення привабливого інвестиційного середовища;
– поліпшення санаторно-курортного лікування, відпочинку та оздоровлення гортей міста-курорту.
– створення спільного корпоративного підприємства, яке буде здійснювати реалізацію (постачання) мінеральних вод Трускавецького родовища з розподілом часток у статутному капіталі і прибутку в розмірі 50 (п’ятдесят) на 50 (п’ятдесят).
Як там у класиків?:
– Если вы согласитесь на мой проект, то спускаться из города на пристань вы будете по мраморным лестницам! Васюки станут центром десяти губерний!
Ослепительные перспективы развернулись перед васюкинскими любителями. Пределы комнаты расширились.
 

 

Кромє всего перечіслєного БРАТ нам обіцяє і кладе хрест на пузі, шо буде работать в слєдующіх направлєніях:

– здійснення заходів для залучення в належні йому санаторно-курортні заклади, засоби тимчасового розміщення та на курорт в цілому відпочивальників з України, ближнього та дальнього зарубіжжя, зокрема, але не виключно, шляхом проведення маркетингових досліджень кон’юнктури ринку санаторно-курортних послуг;
просто до етого їм воно було, навєрноє, не нужно
– вжиття заходів для поширення позитивного іміджу міста-курорту Трускавця в світі, зокрема шляхом участі у різного роду міжнародних зустрічах (виставках, конференціях тощо);
– підвищення рівня санаторно-курортного обслуговування у належних йому санаторно-курортних закладах та засобах тимчасового розміщення, у тому числі і шляхом залучення новітніх технологій та досягнень сучасної науки і медицини;
– створення нових робочих місць у належних йому санаторно-курортних закладах * та засобах тимчасового розміщення;
от ето правильно! дві тисячі народу уволили – можна і новеньких понабирати, а хулі?!
– поліпшення соціально-економічних умов працівників товариства, враховуючи результати його фінансово-господарської діяльності.
от ето тоже правильно! дві тисячі народу уволили – можна оставшимся п’ятьом (не тисячам – просто п’ятьом) підняти зарплату.

А шо ж БРАТи хотять у міста? А слєдующе:

Міська рада проводить прийняття рішення про припинення права постійного користування товариства земельними ділянками та укладення договорів оренди землі, що перебуває у користуванні ПрАТ «Трускавецькурорт»
В дєньгах це где-то п’ять лямів в год мінуса місту. Опьять вспоминається класік:
Скажите, какая сумма вам нравится?
– Пять тысяч, — быстро ответил Балаганов.
– В месяц?
– В год.
– Тогда мне с вами не по пути. Мне нужно пятьсот тысяч. И по возможности сразу, а не частями.
Кромє всєго прочєго наші потенційні БРАТи клянуться

протягом 2 років приводить переобладнання в будівлі бювету мінеральних вод № 1 на бульварі Торосевича, 5 з улаштуванням системи електронного обліку споживачів мінеральних вод з використанням придбаних ними електронних карток. У 2016 році для проведення цих робіт Товариство виділяє до _________________.
Веселить пробіл там, гдє має бути сума дєнєг. Но це таке. А не таке – це то, шо через два года ніякого БРАТу вже не буде, про шо в довєрітєльних бєсєдах признаються його луччі представітєлі (ну ті, котрі не на 0,5 ставки).
І скорєє всього вже найближчими місяцями вони, як дєдушка Паніковський, ускорєнними темпами будуть іскати нову історічєску родіну.
С площади, по направлению к шоссе, согнувшись, бежал человек с белым гусем под мышкой. Левой рукой он придерживал на голове твердую соломенную шляпу. За ним с криком бежала большая толпа. Убегавший часто оглядывался назад, и на его благообразном актерском лице можно было разглядеть выражение ужаса.
– Паниковский бежит! — закричал Балаганов.
– Вторая стадия кражи гуся, — холодно заметил Остап. – Третья стадия начнется после поимки виновного. Она сопровождается чувствительными побоями.
Але ми, грекокатолики, к сожалєнію люди в основному добрі і не злопам’ятні.

К тому же Паниковский вас всех продаст, купит и снова продаст… но уже дороже.
Так шо дорогі мої свіжеізбрані
пам’ятайте, шо контора «Рога и копыта» всєгда накривається женским мєдним тазом, зицпредседатель Фунт в очєрєдной раз за когось сідає в тюрму, а Вам тут ше жити… І ми знаємо по яких адресах.
А в хвілософії отношеній з БРАТом, я б рекомендував ісповідувати слєдующий принцип монтера Мечнікова, описаний у безсмертному проізвєдєнії :
— Когда же вы стулья принесете?
— Стулья против денег.
— Это можно, — сказал Остап, не думая.
— Деньги вперед, утром — деньги, вечером — стулья или вечером — деньги, а на другой день утром — стулья.
— А может быть, сегодня — стулья, а завтра — деньги?
— Я же, дуся, человек измученный. Такие условия душа не принимает.
— Но ведь я только завтра получу деньги по телеграфу.
— Тогда и разговаривать будем, а пока, дуся, счастливо оставаться.
В общем the show must go on, або, як казав Остап Сулейман Берта Марія Бендер-бей

ПРОЦИШИН БОГДАН

 

(Переглядів 152 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви