Вітаємо з ювілеєм!

21.11.2013 | Filed under: Новини

Сьогодні, 21 листопада, минає п’ять років, відколи в медіа-просторі появився дрогобицький сайт «Майдан». Втім, ця Інтернет-газета давно вийшла за статус місцевої, дрогобицької, адже публікує цікаві та змістовні матеріали на злободенні теми не лише нашого регіону, а й України та світу. Нелегко робити газету на засадах голого ентузіазму, отримуючи замість слів вдячності часто несправедливі звинувачення, але «Майдан» в особі його редактора Романа Ощипка, заступника редактора, журналіста Леоніда Гольберга та багатьох авторів впевнено тримається в бурхливому інформаційному морі. «Трускавецький вісник» зичить колективу «Майдану» вдячних читачів, фінансового благополуччя, нових друзів та авторів, словом, всього найкращого! Так тримати!

(Переглядів 133 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви