Депутатські запити озвучили П.Шумин, Є. Юник, П. Іванишин. Зокрема, Петро Іванишин прочитав скарги мешканців вулиці Бориславської, 38, які нарікають на незадовільне теплопостачання та подачу гарячої води, а також просять перерахувати оплату за використане теплопостачання, бо температура в батареях була нижче 15 градусів. Ці ж самі проблеми стосуються вулиць Бориславська, 40 та Дрогобицька, 12. Депутат запропонував доручити депутатській комісії з питань житлово-комунального господарства розібратися у цих проблемах і включити його у склад цієї комісії.
Продовження розгляду виконання Концепції реформування водопровідно-каналізаційного господарства Трускавця розпочали депутати з “Нашої України”. І. Пілько зазначив, що через те, що жоден пункт договору між владою і інвестором не виконаний, щоб інтереси громади міста були захищеними, ще раніше треба було подумати, щоби землю передавати у власність частинами, відповідно, як “Альфа Плюс” виконуватиме свої зобов’язання. Різким був виступ П. Іванишина. Обіцянки Л. Грицака по водопостачанню, зроблені під вибори у 2006 році, так і залишились обіцянками, наголосив він. Продана стратегічна цінність міста – земля, а кошти, одержані за неї, не пішли на цільове використання. Хто ж винен? Петро Кирилович назвав: це заступник міського голови В. Марченко, який практично нічого не вирішує у міській раді, та міський голова Л. Грицак. Депутат запропонував визнати роботу міського голови незадовільною, поставивши це рішення на поіменне голосування.
Схоже, Петро Кирилович тільки піддав жару до гострої дискусії. Зразу ж виникло питання: хто і як голосував, коли йшлося про продаж землі? “42 депутати з 44”, - наголосив І. Ластовецький. Квадратний метр землі було продано за 50 грн. Коли зайшла мова про підвищення цін на воду, Л. Грицак зазначив: “Люди не будуть платити більше за воду. Ціна збільшена тільки на коефіцієнт інфляції.” Залишається повірити міському голові на слово. Втім, ми вже стільки покладалися на віру...
Дивно, але факт: чим більше депутати накидалися на інвестора, тим більше міський голова його захищав. “Альфа Плюс” вклала у проект 21 млн.грн., - зазначив він. – І зараз вона не відмовляється фінансувати. Вже домовлено про 500 тис.грн. нового траншу. Ми не програли, а виграли, тільки криза вибила реалізацію концепції з графіку. І реалізація її буде. Половину цього шляху ми вже пройшли.”
Проте не такими оптимістичними були депутати. Є. Юник, зокрема, говорив про те, що “Альфа” не виконала свої зобов’язання на 10 млн.грн. І те, що у Трускавці немає води – це прикра реальність, проти якої не попреш. В. Лаврінок був не менш категоричним: “Є графік виконання концепції, за яким у 2009 році ми повинні мати цілодобову воду. Чому ж не виконується ця угода?” Володимир Іванович запропонував розглянути на нараді з участю інвестора: зміни до договору, до графіку, гарантії “Альфа Плюс”. О. Ковальчин, як член комісії по водопостачанню, теж висловився різко: “Ми збиралися десь біля десяти разів, але нас просто ігнорували. Навіть юридичної адреси інвестора нам не повідомили. Є відповідальність сторін за невиконання договору, тож нехай інвестор відповідає за це. А нарікання на роботу В. Марченка вважаю справедливими.”
На завершення сесійного засідання депутати заслухали інформацію начальника управління рекреації, туризму і охорони навколишнього середовища міської ради М. Слободяна про внесення доповнень до Правил благоустрою території Трускавця. За доповнення так і не проголосували. Міський голова перервав хід засідання, запропонувавши депутатам обговорити решту питань тридцятої сесії на наступному засіданні. Пропозиція П. Іванишина про поіменне голосування за визнання незадовільною роботу з водопостачання міського голови зависла у повітрі...