роздуми

ФК “СТЕБНИК” – У ФІНАЛІ!

У неділю, 9 серпня, на стебницькому стадіоні відбулася повторна гра півфіналу Кубка району “Незалежність” між командами ФК “Стебник” – ФК “Рихтичі”.

Перша гра пройшла, на наш погляд, досить дивно, в результаті чого ми програли 2:4. Згадали 2002 рік, коли в фіналі Кубку району в скандальній грі програли дрогобицькому “Автомобілісту”. Нам не таланило упродовж багатьох років, і цю невтішну традицію треба було виправляти.

Відбулася серйозна розмова з командою. Футболістам було сказано, що технічно і тактично вони сильніші від суперників, і це показав перший тайм попередньої зустрічі. Тільки фізично треба витримати до кінця і принести таку бажану для всіх перемогу.

Вже з перших хвилин матчу було видно, що наша команда вийшла на поле тільки перемагати. За підтримки уболівальників, яких дуже багато прийшло на матч, наша команда почала вести технічну, швидкісну гру, не уникаючи при цьому, що важливо, фізичної боротьби. І це принесло свої плоди.

У середині першого тайму гол у ворота суперників забив кращий нападник нашої команди Ігор Кісак. Але для перемоги цього було замало. Треба було забити мінімум ще один м’яч для загальної перемоги.

Під час перерви футболістам сказали, що команда грає добре, показує ту гру, в яку вона може грати, тільки треба більше концентрації при використанні моментів біля чужих воріт, а також надійно грати у своєму штрафному майданчику.

В другому таймі час спливав, наша команда атакувала, а такого бажаного для нас гола все не було. Подумалося, що і в цьому розіграші нам знову не поталанить, знову щось завадить вийти у фінал.

І все ж такий бажаний м’яч був забитий! Йшла атака з такою потужністю, з таким завзяттям, що мало не половина команди брала у ній участь у штрафному майданчику суперника. Гадалося, що наші футболісти зметуть на своїй дорозі усе, щоб забити другий м’яч. Але було нанесено декілька ударів по воротах, перш ніж Григорій Гришко головою забив переможний гол.

Радощів уболівальників і футболістів не було меж. Нарешті наша команда, наш Стебник у фіналі Кубка “Незалежність”, який 23 серпня відбудеться у Доброгостові. Нашим суперником буде ФК “Підбуж”.

Хочемо подякувати всій нашій команді, яка зіграла добре, а, головне, - надійно в обороні. Добре відстояв, не допустивши грубих помилок, воротар Андрій Федунь. Вдячні нашому фан-клубу, який разом з усіма вболівальниками так палко підтримував нашу команду.

Закликаємо стебничан 23 серпня приїхати у Доброгостів і палко підтримати нашу команду.

ОРГКОМІТЕТ СК “СТЕБНИК”, газета «Воля громади»

НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ