У Трускавці та поблизу нього працювала банда квартирних крадіїв. У час, коли господарів не було вдома, майже не пошкоджуючи замка, злодії відкривали двері відмичками та забирали з помешкання гроші, золоті прикраси та все, що можна було легко сховати та продати чим дорожче. На пошуки групи домушників було кинуто майже всю трускавецьку міліцію. Тим часом, поки міліція шукала злодіїв – ті і не думали зупинятись. Одного дня до чергової частини зателефонувала жінка, яка розповіла, що хтось намагається вдертись до її квартири.
«За вказаною адресою одразу ж виїхали всі працівники міліції, які знаходились в цьому районі, – розповідає начальник Трускавецького МВ Василь Бурик, – Одразу біля під’зду вони затримали одного з членів групи, що стояв на варті».
А двоє інших чоловіків встигли втекти. Проте, не надто далеко. Їхнє BMW правоохоронці затримали за три години. Вже в кінці дня всі фігуранти справи розповідали, як перевіряли чи є вдома господарі, як відкривали двері , як шукали коштовності в помешканнях. Викрадені речі вони збували через своїх знайомих перекупників. Гроші витрачали на харчі, одяг та розваги. Частину лідер угрупування, неодноразово судимий та розшукуваний у кількох країнах рецидивіст, забирав собі.
В умовах сьогодення корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці, підриває авторитет державного апарату та дискредитує його діяльність, руйнує основні засади демократичного суспільства та конституційного ладу України.
У рамках реалізації поставлених завдань, Службою Безпеки України здійснено низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.
Варто зазначити, що важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної правоохоронної структури, але й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.
Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Трускавецькому МВ Управління СБУ у Львівській області діє телефон довіри. Тож якщо Вам стало відомо про факти корупційних дій з боку державних службовців, такі як:
Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно чинного законодавства будуть прийняті відповідні рішення.
Мешканці Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району можуть звертатися за телефоном 8(244) 2-37-65. Одночасно повідомляємо, що Дрогобицьким МВ УСБУ у Львівській області проводиться прийом громадян щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 9.30 до 13.00 з питань, що віднесені до компетенції органів СБУ.
Прес-служба Управління Служби Безпеки України у Львівській області
Спілка політичних в’язнів та репресованих м. Трускавця уклінно просить надати матеріальну допомогу колишнім політв’язням та репресованим, які в даний момент прикуті до ліжка, одержують маленьку пенсію і фактично соціально незахищені. Тільки ваша добра ласка допоможе їм вижити в даний скрутний час.
Наш р/р 26009630298651, іден. код 22410974 в ЛОФ АКБ „Укрсоцбанк” м. Трускавець, МФО – 325019.
Голова Спілки політв’язнів та репресованих Н. Мінько, 5-27-77
Приїжджає кацап до села….пробиває колесо….стає міняти його…….це усе спостерігає вуйко….пізніше підходить та питає :
(В) -” ти що це робиш?”
(К) - “невідеш…калісо снімаю…..”
вуйко піднімає ломаку… і зі словами “а я магнітолу спиздю” - розбиває нею скло у авто…)))))