В четвер, 6 серпня, повинна була відбутися сесія ТМР з питання запозичення від 3 до 5 мільйонів гривень від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (дивись минулий номер «ТВ»). Проте за відсутності кворуму (з`явилися лише 22 депутати замість необхідного мінімуму 24) сесія не відбулася, натомість депутати одностайно (що не могло не здивувати) погодилися на пропозицію мера міста Л. Грицака провести депутатські збори. На цьому їхня одностайність закінчилася, до доповідача (генерального директора ТОВ «Трускавецький водоканал» Володимира Возняка) було багато запитань, сповнених недовіри. Депутати побоюються, що кошти можуть бути витрачені неефективно, а ще більше побоюються, що місто може загрузнути в борговій кабалі, якщо прийдеться ці гроші віддавати власне місту, а не компанії «Альфа Плюс», яка їх освоюватиме.
Після зачитання депутатом Юрієм Беднарчуком заяви депутатської групи БЮТ в ТМР, яку ми вмістили в цьому номері «ТВ», представники БЮТ та частина фракції «Наша Україна» покинули зал засідань. Мером було поставлено на голосування (рейтингове) пропозицію щодо підтримки рішення, проголосувало за це 11 із 18 депутатів, які залишилися. В повному складі за таке рішення, яке, в принципі, нічого і не вирішує, бо не є якимось офіційним документом, проголосували «Відродження» та ХДС Алієва.
Планується, що депутати Трускавця зберуться на сесійне засідання у вересні.
В умовах сьогодення корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці, підриває авторитет державного апарату та дискредитує його діяльність, руйнує основні засади демократичного суспільства та конституційного ладу України.
У рамках реалізації поставлених завдань, Службою Безпеки України здійснено низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.
Варто зазначити, що важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної правоохоронної структури, але й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.
Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Трускавецькому МВ Управління СБУ у Львівській області діє телефон довіри. Тож якщо Вам стало відомо про факти корупційних дій з боку державних службовців, такі як:
Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно чинного законодавства будуть прийняті відповідні рішення.
Мешканці Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району можуть звертатися за телефоном 8(244) 2-37-65. Одночасно повідомляємо, що Дрогобицьким МВ УСБУ у Львівській області проводиться прийом громадян щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 9.30 до 13.00 з питань, що віднесені до компетенції органів СБУ.
Прес-служба Управління Служби Безпеки України у Львівській області
Спілка політичних в’язнів та репресованих м. Трускавця уклінно просить надати матеріальну допомогу колишнім політв’язням та репресованим, які в даний момент прикуті до ліжка, одержують маленьку пенсію і фактично соціально незахищені. Тільки ваша добра ласка допоможе їм вижити в даний скрутний час.
Наш р/р 26009630298651, іден. код 22410974 в ЛОФ АКБ „Укрсоцбанк” м. Трускавець, МФО – 325019.
Голова Спілки політв’язнів та репресованих Н. Мінько, 5-27-77
Хлопчина бажає познайомитися в басейні з одною дамочкою, але через сором’язливість не знає, як почати розмову. Врешті зважується і запитує:
Чи не скаже пані, вода тут холодна чи тепла?
Прошу пана, я ту є яко курва, а не яко термометр, - відповідає дамочка.