Минулого тижня декілька стебницьких родин поставили перед фактом – їх примусово відімкнули від каналізації. Це стосувалося тих, чий борг за водокористування налічував більше тисячі гривень.
Своєрідною рекордсменкою виявилася п.К., яка проживає у будинку № 9 на вулиці Січових Стрільців. Її борг станом на перше серпня поточного року склав 8 тисяч 764 гривні 15 копійок.
Працівники “Стебникводоканалу” змушені були вдатися до послуг своїх полтавських колег. Ті без проникнення у помешкання на дахах застосували хитромудру техніку, яка дозволяє відмикати від каналізації. Іншими словами, водою ви можете користуватись, але вона не стікає у каналізацію, а заливає вашу квартиру. Зварити зупу чи скип’ятити чайник теж можна, але ходити у туалет вже не можна, мусите йти до сусідів – якщо вони вас, звичайно, пустять, або, даруйте, робити на відро.
Працівникам “Стебникводоканалу” катастрофічно не вистачає коштів на ремонт міського водопостачання. Всього по місту є 25 злісних боржників. Якби вони заплатили борг, це суттєво би поповнило скарбницю підприємства. Очевидно, багато хто змушений буде це зробити, аби жити у цивілізованих умовах. Однак їм доведеться чекати аж до січня наступного року, коли знову до Стебника приїдуть працівники “Полтававодоканалу” і ввімкнуть каналізацію. За ввімкнення боржники повинні будуть теж заплатити.
В умовах сьогодення корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці, підриває авторитет державного апарату та дискредитує його діяльність, руйнує основні засади демократичного суспільства та конституційного ладу України.
У рамках реалізації поставлених завдань, Службою Безпеки України здійснено низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.
Варто зазначити, що важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної правоохоронної структури, але й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.
Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Трускавецькому МВ Управління СБУ у Львівській області діє телефон довіри. Тож якщо Вам стало відомо про факти корупційних дій з боку державних службовців, такі як:
Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно чинного законодавства будуть прийняті відповідні рішення.
Мешканці Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району можуть звертатися за телефоном 8(244) 2-37-65. Одночасно повідомляємо, що Дрогобицьким МВ УСБУ у Львівській області проводиться прийом громадян щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 9.30 до 13.00 з питань, що віднесені до компетенції органів СБУ.
Прес-служба Управління Служби Безпеки України у Львівській області
Спілка політичних в’язнів та репресованих м. Трускавця уклінно просить надати матеріальну допомогу колишнім політв’язням та репресованим, які в даний момент прикуті до ліжка, одержують маленьку пенсію і фактично соціально незахищені. Тільки ваша добра ласка допоможе їм вижити в даний скрутний час.
Наш р/р 26009630298651, іден. код 22410974 в ЛОФ АКБ „Укрсоцбанк” м. Трускавець, МФО – 325019.
Голова Спілки політв’язнів та репресованих Н. Мінько, 5-27-77
Хлопчина бажає познайомитися в басейні з одною дамочкою, але через сором’язливість не знає, як почати розмову. Врешті зважується і запитує:
Чи не скаже пані, вода тут холодна чи тепла?
Прошу пана, я ту є яко курва, а не яко термометр, - відповідає дамочка.