2 вересня у м. Трускавець в приміщенні Самбірсько-Дрогобицької єпархії розпочався навчальний семінар для викладачів євангелізації та місіології у семінаріях та монаших спільнотах УГКЦ. Семінар організовав Пасторально-Місійний Відділ Патріаршої Курії УГКЦ, який очолює владика Ярослав (Приріз), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Як зазначив прот. Василь Поточняк, секретар Пасторально-Місійного Відділу, даний навчальний захід організований з метою уніфікації програми викладів богослов'я євангелізації та місій у навчальних закладах УГКЦ.
Інтенсивна програма семінару, який тривав впродовж 4-х днів, передбачає 14 лекцій. Ексклюзивним доповідачами був о. Жанфранческо Колцані (don Gianfrancesco Colzani), професор місіології Папського Університету Урбаніана. Професор Колцані розповів про богословські підстави місіології. Натомість Ректор Дрогобицької Духовної семінарії, митр. прот. Мирон Бендик, зосередив увагу учасників семінару на особливостях місійного служіння УГКЦ.
Жанфранческо Колцані - італійський католицький священик - народився у 1940 році. Навчався у семінарії у м. Вегоно, де розпочав свою викладацьку дільність. Священичі свячення прийняв у 1964 році. Згодом його запрошено викладати у Міланському Католицькому Університеті. Сьогодні він є парафіяльним священиком у Міланській єпархії та викладає у Міланській місійній семінарії. Рівно ж о. Колцані є викладачем богословського факультету Флоренського Університету та Папського Урбаніанського Університету.
Понад 30 років о. Жанфранческо викладає богословську антропологію та цікавиться питаннями есхатології й маріології. На даний час о. Колцані є професором місійного факультету в Урбаніанському Університеті та гостьовим професором в Університеті Маріан. Отець є автором 20 книг.
У семінарі взяли участь представники Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Дрогобицької семінарій, а також Українського Католицького Університету. Монашество представляли отці студити, отці редемптористи, отці василіяни та сестри служебниці.
В умовах сьогодення корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці, підриває авторитет державного апарату та дискредитує його діяльність, руйнує основні засади демократичного суспільства та конституційного ладу України.
У рамках реалізації поставлених завдань, Службою Безпеки України здійснено низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.
Варто зазначити, що важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної правоохоронної структури, але й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.
Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Трускавецькому МВ Управління СБУ у Львівській області діє телефон довіри. Тож якщо Вам стало відомо про факти корупційних дій з боку державних службовців, такі як:
Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно чинного законодавства будуть прийняті відповідні рішення.
Мешканці Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району можуть звертатися за телефоном 8(244) 2-37-65. Одночасно повідомляємо, що Дрогобицьким МВ УСБУ у Львівській області проводиться прийом громадян щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 9.30 до 13.00 з питань, що віднесені до компетенції органів СБУ.
Прес-служба Управління Служби Безпеки України у Львівській області
Спілка політичних в’язнів та репресованих м. Трускавця уклінно просить надати матеріальну допомогу колишнім політв’язням та репресованим, які в даний момент прикуті до ліжка, одержують маленьку пенсію і фактично соціально незахищені. Тільки ваша добра ласка допоможе їм вижити в даний скрутний час.
Наш р/р 26009630298651, іден. код 22410974 в ЛОФ АКБ „Укрсоцбанк” м. Трускавець, МФО – 325019.
Голова Спілки політв’язнів та репресованих Н. Мінько, 5-27-77
Хлопчина бажає познайомитися в басейні з одною дамочкою, але через сором’язливість не знає, як почати розмову. Врешті зважується і запитує:
Чи не скаже пані, вода тут холодна чи тепла?
Прошу пана, я ту є яко курва, а не яко термометр, - відповідає дамочка.