Незвичний спосіб боротьби з головним редактором часопису “Нафтовик Борислава” Романом Соловчуком обрали журналісти, які працюють у виданні. Вони ходять на роботу, але не пишуть статей до газети. Так вони протестують проти свавілля головного редактора, який фактично узурпував владу. Він отримував високу зарплату, так що зараз має пенсію у 5 тисяч двісті гривень, тоді як провідні журналісти “Нафтовика Борислава” не мають і тисячі гривень зарплати. Відомо чимало порушень чинного законодавства з боку головного редактора, але чомусь всі на це закривають очі. У радянські часи Роман Соловчук “прославився” тим, що писав викривальні статті про “українських буржуазних націоналістів”, за що удостоївся “золотого пера” (вища журналістська відзнака на той час) і став лауреатом премії імені Ярослава Галана. На зборах журналісти звільнили Романа Соловчука з посади голови первинної організації Спілки журналістів України. Вони також вимагають його відставки з посади головного редактора часопису “Нафтовик Борислава”. Останнє слово має бути за депутатами. Але навіть якщо на сесії вони приймуть рішення про його звільнення, то статут редакції виписаний так, що фактично звільнити головного редактора може лише колектив. А заручившись підтримкою дружини та доньки, які працюють у редакції, Роман Соловчук може керувати газетою аж до самої смерті.
В умовах сьогодення корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці, підриває авторитет державного апарату та дискредитує його діяльність, руйнує основні засади демократичного суспільства та конституційного ладу України.
У рамках реалізації поставлених завдань, Службою Безпеки України здійснено низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.
Варто зазначити, що важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної правоохоронної структури, але й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.
Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Трускавецькому МВ Управління СБУ у Львівській області діє телефон довіри. Тож якщо Вам стало відомо про факти корупційних дій з боку державних службовців, такі як:
Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно чинного законодавства будуть прийняті відповідні рішення.
Мешканці Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району можуть звертатися за телефоном 8(244) 2-37-65. Одночасно повідомляємо, що Дрогобицьким МВ УСБУ у Львівській області проводиться прийом громадян щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 9.30 до 13.00 з питань, що віднесені до компетенції органів СБУ.
Прес-служба Управління Служби Безпеки України у Львівській області
Спілка політичних в’язнів та репресованих м. Трускавця уклінно просить надати матеріальну допомогу колишнім політв’язням та репресованим, які в даний момент прикуті до ліжка, одержують маленьку пенсію і фактично соціально незахищені. Тільки ваша добра ласка допоможе їм вижити в даний скрутний час.
Наш р/р 26009630298651, іден. код 22410974 в ЛОФ АКБ „Укрсоцбанк” м. Трускавець, МФО – 325019.
Голова Спілки політв’язнів та репресованих Н. Мінько, 5-27-77
Хлопчина бажає познайомитися в басейні з одною дамочкою, але через сором’язливість не знає, як почати розмову. Врешті зважується і запитує:
Чи не скаже пані, вода тут холодна чи тепла?
Прошу пана, я ту є яко курва, а не яко термометр, - відповідає дамочка.