Делегації з Трускавця та Дрогобицького району їздили на вшанування пам`яті жертв Павлокоми та могилу отця Вербицького (фоторепортаж)

By  | 04.03.2019 | Filed under: Публікації

У неділю, 3 березня, в Польщі в селі Павлокома відбулося традиційне щорічне вшанування жертв українсько-польського протистояння. Мова йде про період кінця ІІ світової війни, коли в березні 1945 р. в Павлокомі за різними джерелами було вирізано від 80 до 500 українців. Злочин вчинили представники Армії Крайової (польський аналог УПА).

Також традиційно на початку березня делегації з України їздять на могилу отця Михайла Вербицького – автора музики Національного гімну «Ще не вмерла Україна». Урочистості проходять в селі Млини, де знаходиться могила отця Вербицького.

На ці дві події 3 березня їздили делегації від міст та районів Львівщини та інших областей України. Від Трускавця делегацію очолив міський голова Андрій Кульчинський, від Дрогобицького району – голова Дрогобицької РДА Андрій Шевкенич. В складі трускавецької делегації вшанувати пам`ять жертв Павлокоми та вклонитися праху о. Михайла Вербицького їздили також заступник міського голови Олексій Балицький та два депутати міськради від партії «Свобода» – Богдан Габшій та Юрій Наконечний.

Володимир Ключак, фото Сергія Матійка

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайте24 липня у Трускавці не буде води (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви