Делегації з Трускавця та Дрогобицького району їздили на вшанування пам`яті жертв Павлокоми та могилу отця Вербицького (фоторепортаж)

By  | 04.03.2019 | Filed under: Публікації

У неділю, 3 березня, в Польщі в селі Павлокома відбулося традиційне щорічне вшанування жертв українсько-польського протистояння. Мова йде про період кінця ІІ світової війни, коли в березні 1945 р. в Павлокомі за різними джерелами було вирізано від 80 до 500 українців. Злочин вчинили представники Армії Крайової (польський аналог УПА).

Також традиційно на початку березня делегації з України їздять на могилу отця Михайла Вербицького – автора музики Національного гімну «Ще не вмерла Україна». Урочистості проходять в селі Млини, де знаходиться могила отця Вербицького.

На ці дві події 3 березня їздили делегації від міст та районів Львівщини та інших областей України. Від Трускавця делегацію очолив міський голова Андрій Кульчинський, від Дрогобицького району – голова Дрогобицької РДА Андрій Шевкенич. В складі трускавецької делегації вшанувати пам`ять жертв Павлокоми та вклонитися праху о. Михайла Вербицького їздили також заступник міського голови Олексій Балицький та два депутати міськради від партії «Свобода» – Богдан Габшій та Юрій Наконечний.

Володимир Ключак, фото Сергія Матійка

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • №92283 шукаю штукатура у бригаду вік до 30 0986026861
  18.03.2019 | 18:30

  шукаю штукатура у бригаду вік до 30 0986026861 Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • Танцювальні майстер-класи у Трускавці
  25.02.2019 | 11:24

  Клуб спортивного танцю “Ювента Денс” та готельно-курортний “Карпати” запрошують на танцювальні майстер-класи, які відбуватимуться щопонеділка і щоп’ятниці о 20.15 в диско-барі ГКК “Карпати” (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2). У програмі вивчення сальси, бачати, румби, вальсу, польки, джайву, танго та інших танців. Запрошуються всі бажаючі без вікових обмежень немає, партнер не обов’язковий. Також читайтеМолоді люди з [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви