ІМХО..

By  | 11.08.2014 | Filed under: Акценти

Рубрика для коментарів на загальні питання, по роботі сайту, непричесаних думок, до закритих для коментування публікацій і т.д.

“ІМХО (ІМГО), НМСД (на мою скромну думку)[1] — акронім, що походить від англійського «IMHO» — англ. In My Humble Opinion — (на мою скромну думку), рідше також вважається розшифруванням In My Honest Opinion (відверто кажучи). Належить до комп’ютерного сленгу. Виник у середовищі любителів фантастики (англ. sf.fandom), звідки проник і поширився в Usenet. Загальновідома абревіатура в усьому світі.

Вживається переважно для того, щоб вказати на те, що якесь висловлювання чи теза не є загальноприйнятим фактом, а тільки особистою думкою автора, яку він нікому не нав’язує. Більше того, вказує на те, що автор не до кінця впевнений, чи правильні його слова.

Сфера вживання — ехоконференції, форуми, чати та інші місця, де можна висловити свою думку про певну річ, на певну тему. В звичайній розмові трапляється зрідка.”

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D0%9C%D0%A5%D0%9E

Трускавецький вісник

Також читайте

 • http://protruskavets.org.ua/ Андрій Пристай

  На Трускавецький Вісник здійснюється ДДОС атака. Технічна служба здійснює заходи по захисту. Просимо вибачення за незручності.

 • http://protruskavets.org.ua/ Андрій Пристай

  Якщо когось цікавить. Народний Контроль, Балицький, Кульчинський

 • http://protruskavets.org.ua/ Андрій Пристай

  Спільнота з Вконактє “Типовий Трускавець” придумала Трускавецькому Віснику логотипа і характеристику. “Це напевне чи не найбільш політично заангажованому порталі регіону, який за 3 роки існування нашої спільноти зажив серед нас слави найбрехливішого та найоднобокішого ресурсу, який існує серед місцевих медіа.”
  Просив би спільноту чим сильніше ганьбити нас по тирнетах і бажано з інтерактивним посиланням на http://protruskavets.org.ua/. Бо зло має бути всім відомо і жорстоко покарано.

 • Prystay

  Щось чути про те , чи відмазала заступниця мера від НФ свого алкоголіка-автолюбителя , чи хоча би права забрали?

 • Пристай Андрій

  Партія Свобода продовжує використовувати екологічні корупційні схеми Азарова-Ставицького постанова N 915 – від 500 грн. на фурі; постанова N1221 – від 20 000 на фурі, що заходять з закордону. Гроші конвертуються і розподіляються між мінекології , убезом, і ВОС. На компанії, що не діляться депутат Свободи Гелевей пише заяви в УБЕЗ. Міністр екології Мохник, в першій 10 списку ВОС, стверджує, що ці постанови корисні але потребують удосконалення) . До кінця року таким чином буде вкрадено десь мільярд.
  Олегу Тягнибоку потрібно більше депутатів в Раді, щоб продовжити рятувати Україну.

 • Пристай Андрій

  Хтось знає, як там з постраждалим в ДТП через чоловіка Валентини Бодак, і що показала експертиза на алкоголь?

  • Павло

   Думаю, що у Валі достатньо грошей покращити стан потерпілого (аби лиш жив…) і витверизити чоловіка !!!

 • Пристай Андрій

  Проблема кожної виборчої компанії в очаруванні своїм обранцем, звісно якщо виборець не бидлюк який взяв пару соток за голос.
  Потрібно не забувати, що – ” какие бы слова ни произносились на политической сцене, сам факт появления человека на этой сцене доказывает, что перед нами блядь и провокатор. Потому что если бы этот человек не был блядью и провокатором, его бы никто на политическую сцену не пропустил — там три кольца оцепления с пулеметами. Элементарно, Ватсон: если девушка сосет х.й в публичном доме, из этого с высокой степенью вероятности следует, что перед нами проститутка. Я почувствовал обиду за свое поколение. — Почему обязательно проститутка, — сказал я. — А может это белошвейка. Которая только вчера приехала из деревни. И влюбилась в водопроводчика, ремонтирующего в публичном доме душ. А водопроводчик взял ее с собой на работу, потому что ей временно негде жить. И там у них выдалась свободная минутка. Самарцев поднял палец: — Вот на этом невысказанном предположении и держится весь хрупкий механизм нашего молодого народовластия…”
  Empire V

 • Пристай Андрій

  Голова НРУ Василь Куйбіда висунутий з’їздом своєї партії кандидатом у 121 виборчому окрузі (Дрогобич). Він йтиме до парламенту висуванцем від НРУ за підтримки Радикальної партії.

 • Пристай Андрій

  Бойовий пудораз сьогодні оголосив виборчі списки. Чекаю від Вас інформацію про мажоритарника на нашому окрузі, пратівні)

  • Serg

   Це говоре людина, котра хоче у Європу. За таке пристай у Німеччині посадили б

   • Пристай Андрій

    Крукєвіч , ти що мене переслідуєш, збоченцю? Вже коментар не можна лишити щоб ти не прибіг. Я ж казав, ізиді, не по тих ділах.

 • Пристай Андрій

  Ще про місцевих Трускавецьких радікалів Ляшка.
  А все таки хто , так мовити “примкнув” до ції привабливої партії, бо у львові більшість тих що пролітає по інших списках.null

  • Serg

   Мочи ляшка пристай і спасай волю( партію)
   Ідіоти

 • Андрій Пристай

  На кінець то в місті появилась ячейка головного бойового радікала країни.
  “Привітання Трускавецької міської організації Радикальної партії Олега Ляшка”

  Сподіваюсь там достойні члени, бо щось привітання – є, а прізвищ від кого воно – ні.

 • Пристай Андрій

  “Непричесана думка” про Афродіту. Хто більший ідолопоклонник, хто ставить статую баби з грецьких міфів для заохочення клієнтів, чи регіанал чи інший злодій-політик який купує ікону до церкви?

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • №71998 Ремонт Холодильників,Морозильних Камер,Пральних Машин на дому т.0675836930
  26.04.2017 | 13:35

  Виконую Ремонт Холодильників,Морозильних Камер,Пральних Машин на дому у замовника у м.Дрогобич,Стебник,Трускавець,Борислав,Стрий та у селах району т.0675836930 Трускавецький вісник Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (284)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за [...]

 • У Трускавці прийом громадян проведе заступник прокурора Львівської області
  26.04.2017 | 11:02

  16 червня 2017 року об 11 год. у приміщенні Трускавецького відділу Дрогобицької місцевої прокуратури (м. Трускавець, вул. Річки, 31, тел. (247) 5-41-73) буде проводити особистий прийом громадян заступник прокурора Львівської області Борейко Галина Дмитрівна. Трускавецький вісник Також читайтеПрокуратура наполягає на стягненні пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури (0)Звернення Дрогобицької місцевої прокуратури (0)У Дрогобицькій [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

VK опитування: Найбільш впливова особа Трускавця

Архіви

Останні коментарі