«Вірогідні» результати від «Громадської думки»

25.08.2015 | Filed under: Публікації

/Інформація для роздумів/

5 жовтня 2012 року кандидат в народні депутати України по 121 Дрогобицькому виборчому окрузі Віктор Возняк провів прес-конференцію для журналістів (детальний звіт за посиланням http://protruskavets.org.ua/viktor-voznyak-narazi-druhyj/).

Основний її лейтмотив був таким: Віктор Возняк – другий за популярністю серед кандидатів у народні депутати від Дрогобиччини. Дані соціологічного дослідження оприлюднив президент Українського фонду «Громадська думка» (Ukrainian public opinion foundation) Володимир Подгорнов. За словами пана Подгорнова, кандидат Олександр Старовойт має більшу підтримку в нашому окрузі, ніж кандидати Віктор Конц, Михайло Сендак, Святослав Грабовський, Михайло Янковський та ще кілька. Кандидату Ігореві Курусу пан Подгорнов відвів 9,7% підтримки виборців, приблизно стільки ж – Михайлу Задорожному – 9,9%. Віктор Возняк згідно з цими даними, мав підтримку 12,1%, трішки більше «Громадська думка» дала Роману Ілику.

А ось якими виявилися офіційні результати виборчих перегонів: Роман Ілик (50,24%) набрав стільки голосів, скільки всі його 19 опонентів разом взяті. Друге місце зайняв Павло Барнацький (8,2%), який за даними «соціологічного дослідження» «Громадської думки» мав мікроскопічні рейтинги. Не співпали дані «дослідження» ні по Ігореві Курусу, ні по Михайлові Задорожному, не кажучи вже про Віктора Возняка. Хоча Український фонд «Громадська думка» та його президент Володимир Подгорнов пророкували пану Возняку 12,1% підтримки, та набрав Володимир Франкович на волевиявленні у жовтні 2012 року катастрофічно мало голосів і не ввійшов навіть у першу десятку…

Здавалося б, для чого ворушити минуле? Ну, помилилися в фонді. Хоча замовністю «рейтингу» В. Возняка попахувало ще на згадуваній вище прес-конференції. Та згадалися ці «соціологічні дослідження» Українського фонду «Громадська думка» зовсім не випадково. Справа в тому, що буквально сьогодні, 25 серпня, офіційний сайт Трускавецької міської ради опублікував … ви тільки не смійтеся – результати соціологічного опитування-дослідження Українського фонду «Громадська думка». Юридична правомірність подібних публікацій нас не цікавить, а от спроби потопаючого вхопитися за соломинку дійсно смішні. Рейтинги можна дописати, але чи можна двічі обманути одних і тих самих виборців? Тим більше після Революції Гідності?

На цьому ставимо крапку.

Володимир Ключак

На фото (зліва направо): Віктор Возняк, Володимир Подгорнов, Віктор Марченко, Ігор Пілько.

(Переглядів 245 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви