Двадцять п’ять причин не голосувати за Козира

08.10.2015 | Filed under: Публікації

/Пам`ятка для виборця/

У кожного є свої причини голосувати чи ні за ту чи іншу людину. Подаємо як мінімум 25 причин не голосувати за діючого мера Трускавця Р. Козира. В деяких із цих причин – вина особисто Козира, в інших винні і члени команди, котра прийшла до влади разом з ним.

1. Відмивання коштів. Під час підготовки до Євро-2012 злочинною владою Януковича за згоди Козира було відмито 18 мільйонів гривень державних коштів на ремонті вулиць Суховоля, Героїв УПА, Бориславської, Дрогобицької та частини вул. Городище. Хоча ці вулиці були майже в ідеальному стані, та підпис Козира стоїть на дефектних актах, які дозволили запустити процес відмивання грошей. Якщо він нічого не отримав із вкрадених таким способом посіпаками Януковича грошей, тоді він проявив себе як безхарактерний та слабовольний тип, який піддався натиску бандитського режиму. Якщо ж отримав «долю», то повинен відповісти за співучасть у злочині.

2. За всю каденцію Козира проти нього було порушено кілька кримінальних справ. Переважно вони стосуються економічних питань. Деякі не закриті досі.

3. За останні роки ліс навколо Трускавця сильно порідів. Зате пилорама на «Арко» працює справно.

4. Більшість проблем з водою не просто залишилися, а поглибилися. Тариф на воду у Трускавці за 5 років каденції Козира зріс дуже суттєво. Різко погіршилася її якість – вода подається з питного озера без дозволу санстанції (необхідні санітарно-епідеміологічні приписи не виконано). Трускавчани самі мають можливість порівняти якість води, яку вони отримували раніше, із теперішньою – каламутною, жовтуватого забарвлення, з постійним мутно-слизьким осадком та запахом болота. Вода береться для подачі з нечищеного озера, в якому купається хто завгодно (і купають собак), а платимо ми за неї як за чисту воду з водозабору на річці Стрий.

5. Після Революції Гідності в Києві в лютому 2014 року за вказівкою Козира було знесено пам’ятник Франку біля церкви св. Миколая. Франка було демонстративно покладено обличчям до землі, на бруківку. Є інформація, що тоді ж планувалося знести пам’ятник Андрею Шептицькому, композицію «Ісус та самарянка» і фігуру Божої Матері в курортному парку, оскільки їх встановив Лев Грицак. А кілька років перед тим невідомі вандали поглумилися над погруддям Франка в скверику на вул. Франка, а також здійснили акт вандалізму над пам’ятником трускавецькому герою Роману Різняку-Макомацькому.

6. Роздутий штат. Хоча Козир постійно говорить про потребу реорганізації, скорочень, та штат міської ради (міськвиконкому) виявився значно більше роздутим, ніж раніше і складає більше сотні осіб. Всі вони отримують зарплату за рахунок платників податків, тобто нас із вами. Для прикладу, видатки на міське радіо («колгоспник», або ж «брехунець», який виходить півгодини на день) склали в 2014 році біля 200 тисяч гривень за рік для 4 чи 5 осіб. Зате Козир конче хоче скоротити видатки на лікарню, бібліотеки, школи, Будинок учнівської творчості.

7. У виконком на роботу почали приймати багато іногородніх – в той час, коли велика кількість мешканців Трускавця, в тому числі корінних трускавчан, не може працевлаштуватися. Керуючого справами маємо зі Стебника, з Дрогобича – начальники відділу освіти, управління праці та соціального захисту, інформаційного відділу, юридичного відділу, багато іногородніх працює спеціалістами, інспекторами та на інших посадах у виконкомі.

8. Непрофесійність команди. Про це свідчать хоча б два із трьох заступників. Підприємець Ігор Паньків, особистий друг Козира, був призначений на посаду заступника з питань ЖКГ, не маючи абсолютно ніякого досвіду в цій сфері. Перед тим він тільки недовго проходив стажування в УЖКГіБ. Юрій Яворський займається промоцією (популяризацією) курорту, але насправді популяризують курорт великі санаторії, готелі, туроператори, а не влада, котра присвоює собі чужі заслуги. Одна з причин непрофесійності команди Козира – наявність у ній великої кількості «любих друзів», які готові «працювати» в будь-якій сфері. Приклад Петра Іванишина, за якого водоканал опинився у мільйонних боргах, є одним із показових.

9. Козир не вирішив проблему бродячих собак у місті, які становлять загрозу для жителів та відпочиваючих.

10. Воїни АТО не отримали земельних ділянок. На відміну від сусідніх міст, де кількість виділених земельних ділянок для воїнів АТО вимірюється в десятках, у Трускавці виділили тільки одну (!) – для громадської організації, котра об’єднує наших захисників. Та по сьогодні триває бюрократичне затягування передачі цієї ділянки. В той же час Козир не гребує піаритися на темі АТО, фотографується з дітьми солдатів, які перебувають на фронті, виступає на відкритті меморіальних таблиць, періодично проводить зустрічі з сім`ями. Немов у насмішку воїнам АТО з Трускавця пропонується в майбутньому варіант отримання земельних ділянок в селах Дрогобицького району.

11. Козир заблокував будівництво християнського центру на вулиці Городище, а також всіляко перешкоджав будівництву православної церкви в мікрорайоні вул. Івасюка.

12. Козир добре «в`ївся в печінки» художникам та туроператорам. Перші своє право на виставки-продажі картин відстоювали в суді. Другі змушені були погодитися на нові місця в новозбудованих ринках, за які сплачують велику орендну плату (а місця у власність так і не отримали).

13. Місто-курорт перетворили у місто-базар. Хоча станом на 2010 рік у Трускавці і так було забагато базарів, нова влада намагається збільшити їхню кількість, у планах – ринки в кожному мікрорайоні. Проте незрозуміло, хто ж насправді має особисту вигоду від функціонування ринків у центрі міста, зокрема на бульварі Юрія Дрогобича.

14. Погіршилося архітектурне обличчя міста. Нефаховість команди Козира стала особливо очевидною після звільнення професіоналів. Після звільнення головного архітектора, котрий чітко дотримувався закону та приписів містобудування, управління архітектури та містобудування Трускавецької міської ради очолила людина, яка не є архітектором. Окрім забудов у зонах охорони мінеральних джерел маємо приклади того, як олігархи будують посеред багатоповерхівок все, що їм заманеться. В той же час всупереч Генплану виростають багатоповерхові будівлі в зоні забудови котеджного типу (приклади – вулиці Помірецька, Шашкевича).

15. Зазіхання на майно громади. Під тиском Козира депутати змушені були проголосувати за передачу «інвестору» дитячої лікарні Трускавця. Протести ГО «Майдан» та відомих трускавчан нічого не дали – дитячу лікарню передано наближеній до оточення Козира будівельній фірмі. Таким самим способом планувалося вкрасти в міста приміщення санстанції, пам`ятку архітектури (вілла «Вавель»), але забракло голосів.

16. Стан вулиць значно погіршився. Якщо порівняти Трускавець на момент приходу Козира та його команди до влади з сучасним станом, то краще виглядають тільки вулиці Річки та Шевченка. Хоча у випадку сильної повені поверхневий ремонт вул. Шевченка обернувся б екологічною катастрофою – діюча каналізаційна система не розрахована на навантаження «Лісової Пісні», «Міротелю» та інших готелів-гігантів. Натомість більшість інших вулиць – в занедбаному стані. Про це свідчать стан вулиць Івасюка, Стебницька (особливо від кільця в сторону Стебника), Помірецька, не кажучи вже про такі як Роксолани чи Лисенка.

17. Закритість влади. Громада не може отримати достовірну інформацію про діяльність Козира та влади у Трускавці, бо радіо перетворилося з інформаційного джерела на агітаційно-пропагандистський рупор Козира, а неугодним журналістам перешкоджають в доступі до інформації. За час каденції з такою проблемою стикнулося кілька журналістів.

18. Відсутність співпраці з владою сусідніх територій для вирішення регіональних проблем водопостачання, каналізації, утилізації сміття, промоції регіону, транспортного сполучення, подолання безробіття та ін. Складається враження, що і на рівні області питання, важливі для Трускавця, не вирішуються через бездіяльність трускавецької влади, невміння лобіювати важливі для нас рішення, небажання співпрацювати.

19. Козир відзначився тим, що не було налагоджено співпраці з народним депутатом попереднього скликання Романом Іликом та народним депутатом теперішнього скликання Богданом Матківським. Про це відкрито говорили помічники депутата Ілика і говорять помічники депутата Матківського.

20. Козир не мислить стратегічно, а діє за принципом «Після мене хоч потоп». Складається враження, що він намагається по максимуму витиснути з курорту, не думаючи про майбутнє. Приклад цьому – вигідна інвестиція в мільйони доларів з будівництва на околицях міста курорту-сателіту так і не була реалізована через позицію Козира.

21. Невиконання обіцянок. Козир в 2010  році переміг під гаслом «Чесна влада – заможна громада». Станом на 2015 рік заробітна плата у Трускавці є найнижчою по області (згідно офіційних даних статистики) і однією з найнижчих в Україні. Середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника підприємств, установ та організацій (далі підприємств) у місті Трускавці у січні – червні 2015 року становила 1994,63 грн., її рівень на 40,2% менше середнього рівня в економіці області, та на 45,3% менше, ніж в Бориславі, і на 25,6% менше, ніж в Дрогобичі. Про яку заможну громаду можна говорити?

22. Співпраця з окупантом. У Козира – спільний бізнес з росіянами, він очолював спільне українсько-російське підприємство «Алків-Т», в якому з російської сторони його бізнес-партнером є представник путінської партії «Єдина Росія» Юрій Хомик.

23. Співпраця з Партією регіонів. По сьогодні членом виконавчого комітету Трускавецької міської ради з подачі Руслана Козира є представник Партії регіонів. У більшість в міській раді, яка завжди підтримувала Козира та давала йому потрібні голоси для прийняття необхідних рішень, входили два депутати від Партії регіонів. Кандидат в депутати від Партії регіонів отримав вигідну пропозицію щодо охорони порядку в курортному парку. Приклади можна продовжувати.

24. Заплямував себе співпрацею з комуністами. Виборчим штабом Козира в 2009-2010 роках опікувалися російські політтехнологи Павел Мезерін і Дмітрій Перевязкін. Перший був одним із засновників організації «Комуністи Петербурга і Ленінградської області», другий в 2013 році балотувався на мера Новгорода (Росія) від партії «Комуністи Росії». Зараз Павел Мезерін знову у Трускавці, в «Арко». Хто займається розпусканням пліток та випуском газети «Чорним по білому»?

25. Очорнювання волонтерів. Козиру належать такі висловлювання, що «волонтерська ініціатива – це приватний бізнес» і що українська армія не потребує абсолютно ніякої допомоги. Так говорити – значить підігрувати ворогу, Росії. Волонтерів спробували обмежити в процесі збору коштів у курортному парку, проти них повели інформаційну кампанію. В результаті волонтерська група «Дрогобиччина SOS – допомога армії» змушена була відреагувати на ворожі дії Козира стосовно волонтерів. Свою позицію з цього питання висловили волонтери Тарас Лужецький, Сергій Розора, Олена Куртяк, отець Ігор Цмоканич та інші.

Окрім цих 25 пунктів є й багато інших причин, чому за Козира не треба голосувати. Це тиск на неугодних, виселення книжкового магазину, війна з бібліотеками, негідна поведінка на сесіях (звертання до депутата: «Ей, клоун, ти куди?», до представників громадськості «агенти ФСБ» тощо) та на нарадах, зверхність та хамство у ставленні до людей. Бажаючим детальніше довідатися про ставлення Козира до людей, рекомендуємо поспілкуватися з кимось, хто був звільнений з «Арко».

Якщо для когось вищенаведені приклади-факти не є аргументами, то тоді ми дійсно маємо таку владу, на яку заслуговуємо.

Володимир Справедливий

(Переглядів 1 606 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви