Депутати Трускавця віддали дитячу лікарню

29.08.2014 | Filed under: Публікації

Депутати Трускавецької міської ради підтримали проект рішення щодо реконструкції будівлі дитячої міської лікарні по вул. Данилишиних, 62 у багатоквартирний житловий будинок. Таке рішення прийнято у четвер, 28 серпня, під час позачергової сесії Трускавецької міської ради.

Трускавецький міський суд від 8 серпня виніс рішення щодо повного задоволення позовних вимог позивача ПП «Гарантбуд-2012» до Трускавецької міської ради, в якому зобов’язав ТМР визнати підсумки конкурсу за інвестиційним договором.

Доповідач з цього питання, відповідаючи на запитання депутатів, сказала, що оціночна вартість будівлі дитячої міської лікарні становить 5,406 млн. грн. Проте, вона не уточнила, хто виступав замовником у проведенні оціночної вартості дитячої лікарні. Також вона зазначила, що переможець інвестиційного конкурсу ПП «Гарантбуд-2012» згідно договору має передати у комунальну власність міста 12 квартир загальною площею близько840 кв. м.

Загальна площа дитячої лікарні3337 кв. м, тобто у комунальну власність передадуть тільки 25% площі. Планують передати у комунальну власність 6 двокімнатних квартир площею 55-65 кв. м, 4 трьохкімнатні, площею 90-100 кв. мта 2 однокімнатні, площею 40-45 м. кв. Крім того, інвестору передано0,70 газемлі.

Квартири у комунальну власність міста мають бути передані через 18 місяців від дати підписання договору. Тобто, виконання інвестиційного договору будуть здійснювати депутати та виконком вже у новому складі. Це буде перший пусковий комплекс. Друга черга будівництва складатиметься з житлових та нежитлових приміщень, право власності на них буде мати виключно «Гарантбуд-2012».

Також депутати поцікавилися чи має підприємство «Гарантбуд-2012» збудовані об’єкти. Чи можливо це контора, як за Ільфом-Петровим «Рога і копита», – запитали депутати.

Доповідач із цього питання сказала, що основних засобів підприємство має на суму 387 тис. грн (згідно з оцінками експертів на цю суму можна мати один кран або трактор). Також доповідач зазначила: підприємство має велику дебіторську заборгованість за виконані роботи по відділу освіти Трускавецької міської ради. У Трускавці «Гарантбуд-2012» звело готель « Ревіта», а також будує котеджі.

Нагадаємо, 31 липня на пленарному засіданні 41-ї сесії Трускавецької міської ради рішення про затвердження інвестиційного проекту для конкурсу ПП «Гарантбуд-2012» не пройшло.

Також, на основі звернень громадян міста, ГО «Майдан-Трускавець» свого часу виступав з вимогою не затверджувати проект інвестиційного договору щодо реконструкції нежитлової будівлі дитячої міської лікарні на вулиці Данилишиних, 62.

«Ідея будівництва житлового будинку на місці дитячої лікарні не пройшла широкого обговорення та не мала належної підтримки у громади міста. Конкурс взагалі відбувався дивним чином – з одним лише учасником. Інвестиційні проекти, що стосуються відчуження комунального майна, тобто майна громади, повинні проходити громадські слухання з залученням якнайширшого кола представників громади, громадських організацій та фахівців і експертів. Не робіть перший післяреволюційний прецедент непрозорого відчуження комунального майна. Вимагаємо відкласти затвердження інвестиційного проекту по вулиці Данилишиних, 62 до всебічного і повного обговорення цього питання громадою міста», – йшлося у зверненні ГО до депутатів міськради та мера міста Руслана Козира.

ТрускавецьІнфо

(Переглядів 509 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви