Депутати Трускавця віддали дитячу лікарню

29.08.2014 | Filed under: Публікації

Депутати Трускавецької міської ради підтримали проект рішення щодо реконструкції будівлі дитячої міської лікарні по вул. Данилишиних, 62 у багатоквартирний житловий будинок. Таке рішення прийнято у четвер, 28 серпня, під час позачергової сесії Трускавецької міської ради.

Трускавецький міський суд від 8 серпня виніс рішення щодо повного задоволення позовних вимог позивача ПП «Гарантбуд-2012» до Трускавецької міської ради, в якому зобов’язав ТМР визнати підсумки конкурсу за інвестиційним договором.

Доповідач з цього питання, відповідаючи на запитання депутатів, сказала, що оціночна вартість будівлі дитячої міської лікарні становить 5,406 млн. грн. Проте, вона не уточнила, хто виступав замовником у проведенні оціночної вартості дитячої лікарні. Також вона зазначила, що переможець інвестиційного конкурсу ПП «Гарантбуд-2012» згідно договору має передати у комунальну власність міста 12 квартир загальною площею близько840 кв. м.

Загальна площа дитячої лікарні3337 кв. м, тобто у комунальну власність передадуть тільки 25% площі. Планують передати у комунальну власність 6 двокімнатних квартир площею 55-65 кв. м, 4 трьохкімнатні, площею 90-100 кв. мта 2 однокімнатні, площею 40-45 м. кв. Крім того, інвестору передано0,70 газемлі.

Квартири у комунальну власність міста мають бути передані через 18 місяців від дати підписання договору. Тобто, виконання інвестиційного договору будуть здійснювати депутати та виконком вже у новому складі. Це буде перший пусковий комплекс. Друга черга будівництва складатиметься з житлових та нежитлових приміщень, право власності на них буде мати виключно «Гарантбуд-2012».

Також депутати поцікавилися чи має підприємство «Гарантбуд-2012» збудовані об’єкти. Чи можливо це контора, як за Ільфом-Петровим «Рога і копита», – запитали депутати.

Доповідач із цього питання сказала, що основних засобів підприємство має на суму 387 тис. грн (згідно з оцінками експертів на цю суму можна мати один кран або трактор). Також доповідач зазначила: підприємство має велику дебіторську заборгованість за виконані роботи по відділу освіти Трускавецької міської ради. У Трускавці «Гарантбуд-2012» звело готель « Ревіта», а також будує котеджі.

Нагадаємо, 31 липня на пленарному засіданні 41-ї сесії Трускавецької міської ради рішення про затвердження інвестиційного проекту для конкурсу ПП «Гарантбуд-2012» не пройшло.

Також, на основі звернень громадян міста, ГО «Майдан-Трускавець» свого часу виступав з вимогою не затверджувати проект інвестиційного договору щодо реконструкції нежитлової будівлі дитячої міської лікарні на вулиці Данилишиних, 62.

«Ідея будівництва житлового будинку на місці дитячої лікарні не пройшла широкого обговорення та не мала належної підтримки у громади міста. Конкурс взагалі відбувався дивним чином – з одним лише учасником. Інвестиційні проекти, що стосуються відчуження комунального майна, тобто майна громади, повинні проходити громадські слухання з залученням якнайширшого кола представників громади, громадських організацій та фахівців і експертів. Не робіть перший післяреволюційний прецедент непрозорого відчуження комунального майна. Вимагаємо відкласти затвердження інвестиційного проекту по вулиці Данилишиних, 62 до всебічного і повного обговорення цього питання громадою міста», – йшлося у зверненні ГО до депутатів міськради та мера міста Руслана Козира.

ТрускавецьІнфо

(Переглядів 509 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви