Звернення ГО «Майдан-Трускавець» до міського голови та депутатів Трускавецької міської ради

23.07.2014 | Filed under: Публікації

ГО «Майдан-Трускавець» на основі звернень громадян міста виступає з вимогою не затверджувати пункти протоколу №4 конкурсної комісії з питань підготовки та проведення конкурсів від 30 травня 2014 р., також вимагаємо не затверджувати проект інвестиційного договору щодо реконструкції нежитлової будівлі дитячої міської лікарні по вулиці Данилишиних, 62.

Вважаємо, що сама ідея будівництва житлового будинку на місці дитячої лікарні не пройшла широкого обговорення та не мала належної підтримки у громади міста. Конкурс взагалі відбувався дивним чином – з одним лише учасником.

Такі інвестиційні проекти, що стосуються відчуження комунального майна, тобто майна громади, повинні проходити громадські слухання з залученням якнайширшого кола представників громади, громадських організацій та фахівців і експертів.

Ми маємо багаторічний загальноукраїнський досвід приватизації комунального та державного майна, де під виглядом благородної справи – інвестування в об’єкти державної та комунальної власності, які потребували модернізації та реорганізації, такі об’єкти замість модернізації розкрадались та знищувались. Так ми згубили оборонну промисловість, металургійну, енергетичну сфери, а приватизовані енергогенеруючі та електропередавальні компанії працюють невідомо на кого. Такого роду приватизації і відчуження майна громади і привели до ситуації, що Україна не може себе захистити від агресора. Не кращий досвід має і Трускавець зі своїми, так званими, інвесторами. Курорт практично розпроданий, а ні одна інвестиційна програма не виконана, або не пішла на користь громаді.

Тому пропонуємо почати боротьбу з непрозорим відчуженням майна громади з кожного міста, з кожного села, кожного району.

Просимо міського голову Трускавця та депутатів Трускавецької міської ради з розумінням поставитися до нашої позиції, не робити перший післяреволюційний прецедент непрозорого відчуження комунального майна і відкласти затвердження інвестиційного проекту по вулиці Данилишиних, 62 до всебічного і повного обговорення цього питання громадою міста.

Нагадаємо, що в нашому місті немає дитячої лікарні, полового будинку, можливо, дитячого реабілітаційного центру. В курортному місті, де проходять багато культурних заходів: фестивалів, конкурсів, змагань, немає міського (комунального) будинку культури. Також звертаємося до громади міста Трускавця та просимо займати активну позицію в таких загальноміських питаннях.

ГО «Майдан-Трускавець», голова: Томашівський А.О.

(Переглядів 184 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Актуальні афіші
  03.10.2019 | 16:52

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Доґ-Фест у Трускавці (афіша) (0)У Трускавці покажуть балет “Собор Паризької Богоматері” (0)Для любителів риболовлі (0)

 • День туризму у Трускавці (афіша)
  23.09.2019 | 17:11

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Доґ-Фест у Трускавці (афіша) (0)У Трускавці покажуть балет “Собор Паризької Богоматері” (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви