Професор Микола Зимомря з Дрогобича отримав довічну стипендію за видатні заслуги

05.10.2023 | Filed under: Новини

Своїм розпорядженням № 858-р від 29 вересня 2023 р. № 858-р Кабінет Міністрів України призначив урядові довічні стипендії за видатні заслуги у сфері вищої освіти.

Серед науково-педагогічних працівників, котрі удостоїлися такої честі, є і наш земляк, професор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, доктор філологічних наук Микола Іванович Зимомря.

Вітаємо!

На фото: Микола Зимомря під час презентації книги «Жива бесіда» Любомира Сікори в Дрогобичі у 2016 році.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви