Відпочивальники санаторію СБУ з нового року обідатимуть в оновлених на 300 тис. грн їдальнях

02.12.2016 | Filed under: Новини

Санаторій «Трускавець» СБУ 29 листопада уклав контракт з ПП «Олвер-999» щодо капітального ремонту обідніх залів власного клубу-їдальні вартістю 298,7 тис. грн. Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro.

Роботи триватимуть з 29 листопада по 30 грудня 2016 року.

У договорі сторони передбачили можливість зміни ціни, зокрема, через коригування обсягів та складу робіт чи врахування інфляційних факторів.

Підряд отримало трускавецьке ПП «Олвер-999». Одноосібним власником та керівником фірми є Орест Матківський, котрий був депутатом Дрогобицької райради VI скликання від Партії промисловців і підприємців України.

За даними Prozorro, протягом серпня-листопада цього року фірма отримала 4 замовлення на загальну суму 2,39 млн грн. Усі – за відсутності конкурентів в умовах переговорної процедури (1 закупівля) та процедури звітування про укладення договору (3 закупівлі).

Під контролем Ореста Матківського також знаходяться фірми – ТОВ «Саланг-Сервіс» (99,97%), ТОВ фірма «Металімпекс» (41,5%), ТОВ «Україна-Каротекс Д» (50%), ТОВ «Азарел» (50%).

Нагадаємо, у грудні 2015 року ПП «Олвер-999» отримав замовлення відділу освіти Дрогобицької РДА на добудову школи та реконструкцію системи опалення в селі Сторона (ІІ етап) за майже 9,7 млн грн. Як повідомляли «НГ.Львів», конкурувала фірма із ТОВ «Ділок-Сервіс», яке раніше належало Матківському.

Наші Гроші. Львів

(Переглядів 108 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви