Вчора Стрийська міська рада затвердила бюджет-2016

30.12.2015 | Filed under: Новини

Вчора, 29 грудня завершила свою роботу друга сесія сьомого демократичного скликання Стрийської міської ради, яку вів міський голова Стрия Роман Шрамов’ят. Про це інформує прес-служба Стрийської міської ради.

З доповіддю «Про місцевий бюджет м.Стрия на 2016 рік» виступила начальник фінансового управління Л.Коваль. Депутати більшістю голосів затвердили бюджет м. Стрия на 2016 рік.

Доходи міського бюджету на 2016 рік передбачено в сумі 348 млн. 846,7 тис. грн. У складі видатків передбачено кошти на реалізацію місцевих програм, освіту, культуру, медицину, соціальний захист, виплату матеріальної допомоги соціально-незахищеним категоріям громадян міста за поданням депутатів міської ради, інші видатки.

З інформацією про затвердження структури і чисельності апарату виконавчих органів міської ради та про структуру і штати Стрийського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виступила керуюча справами міськвиконкому О.Затварницька. Начальник відділу архітектури та містобудування виступив з інформацією про затвердження детальних планів територій в м. Стрию. З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Фото: прес-служба Стрийської міської ради.

(Переглядів 187 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви