Вчора Стрийська міська рада затвердила бюджет-2016

30.12.2015 | Filed under: Новини

Вчора, 29 грудня завершила свою роботу друга сесія сьомого демократичного скликання Стрийської міської ради, яку вів міський голова Стрия Роман Шрамов’ят. Про це інформує прес-служба Стрийської міської ради.

З доповіддю «Про місцевий бюджет м.Стрия на 2016 рік» виступила начальник фінансового управління Л.Коваль. Депутати більшістю голосів затвердили бюджет м. Стрия на 2016 рік.

Доходи міського бюджету на 2016 рік передбачено в сумі 348 млн. 846,7 тис. грн. У складі видатків передбачено кошти на реалізацію місцевих програм, освіту, культуру, медицину, соціальний захист, виплату матеріальної допомоги соціально-незахищеним категоріям громадян міста за поданням депутатів міської ради, інші видатки.

З інформацією про затвердження структури і чисельності апарату виконавчих органів міської ради та про структуру і штати Стрийського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виступила керуюча справами міськвиконкому О.Затварницька. Начальник відділу архітектури та містобудування виступив з інформацією про затвердження детальних планів територій в м. Стрию. З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Фото: прес-служба Стрийської міської ради.

(Переглядів 187 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви