У Стрию відкрито новий сучасний центр надання адміністративних послуг

31.12.2015 | Filed under: Новини

Як інформує прес-служба Стрийської міської ради, нещодавно у Стрию по вул. Шевченка, 71 відкрито нове приміщення адміністративних послуг виконавчого комітету Стрийської міської ради. Приміщення широке та світле, знаходиться у зручному місці – перші відвідувачі задоволені. Мешканці міста можуть отримувати передбачені послуги у комфортних умовах із забезпеченням вимог Закону України «Про адміністративні послуги» – на засадах прозорості, відкритості, доступності.

Фото прес-служби Стрийської міської ради

(Переглядів 78 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви