Свято колядок у родинній садибі Бандерів

19.01.2016 | Filed under: Новини

14 січня, в день Нового року за старим стилем, у меморіальному музеї родини Бандерів у Стрию відбулося традиційне Свято колядок «Чудесна зірка днесь засяє», яке ось уже шостий рік організовують і проводять працівники Стрийського краєзнавчого музею «Верховина». Про це повідомила прес-служба Стрийської міської ради.

Цього разу заколядувати у родинній садибі Бандерів прийшли учасники хору церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Стрия, хлопчики-засівальники хорової школи «Щедрик», юні аматори церкви Святих Володимира та Ольги, учні Стрийського ПТУ-34, тріо Стрийського осередку УТОС, стрияни, які шанують народні традиції та пам’ять про славний рід Бандерів.

Благословив це різдвяне дійство о. Петро Монько. Вітальне слово виголосив заступник міського голови м. Стрия Роман Волинець. На свято завітав і відомий поет, письменник, заслужений громадянин міста Стрия Віктор Романюк з віршем про Степана Бандеру. Пісню про С.Бандеру заспівала почесний голова Стрийської філії «Союзу українок» Любов Камінська. Ведуча свята молодший науковий працівник музею «Верховина» Галина Горбата розповіла про родину Бандерів, історію Різдва, легенду про кутю. Із подячним словом виступила директор музею «Верховина» Галина Верес. Завершилося Свято колядок у родинній садибі Бандерів спільним виконанням різдвяних колядок.

(Переглядів 88 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви