Не «Нафтусею» єдиною живе курорт Трускавець: згадаймо про цілющі властивості мінеральних ванн

08.12.2021 | Filed under: Новини

Хоча найбільшим скарбом курорту Трускавець є жива вода «Нафтуся», потрібно не забувати з чого починався курорт, підтримувати та відновлювати традиції бальнеології. Адже свій початок оздоровниця бере саме з будівництва у Трускавці перших ванн (łazienki), де перші курортники випробували на собі цілющі властивості місцевих мінеральних вод.

Саме мінеральним ваннам та їхньому впливу на здоров`я людини, зокрема на зміцнення імунітету, присвячені наукові праці молодого дослідника із Трускавця Андрія Поповича. Син відомого дослідника «Нафтусі», кандидата медичних наук Ігоря Львовича Поповича Андрій Попович досить відомий у науковій спільноті завдяки своїм монографіям. Найвідоміші з них: «Neuroendocrine mechanism of immunomodulating effect of balneotherapy on Truskavets’ spa», «Features of the neurotropic effects of partial components of the balneotherapeutic complex of spa Truskavets» та «Features of the immunotropic effects of partial components of the balneotherapeutic complex of spa Truskavets». Ознайомитися з працями науковця можна за цим посиланням.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви