Не втомлюємося любити Трускавець та популяризувати його

17.06.2022 | Filed under: Новини

Незважаючи на важкі воєнні часи, потрібно жити і працювати на благо України. Робота бізнесу та сплата податків – це вагомий вклад у стабільність в рідній державі, у перемогу України над ворогом.

Хоча Трускавець переживає нелегкі часи, пов’язані зі зменшенням кількості відпочивальників та скороченням надходжень до бюджету міста, та не все аж так погано. В місті-курорті відкриваються нові магазини, нові сервісні центри, нові заклади, котрі намагаються привернути увагу потенційних клієнтів. Дбаючи про себе, про свій бізнес, власники таким чином популяризують і наше місто Трускавець.

На фото: ще одна фотогенічна локація у Трускавці – телефонна будка біля сервісного центру з ремонту мобільних телефонів та аксесуарів на перехресті вулиць Дрогобицької та Довбуша (вище «Green Park»`у, навпроти старої автостанції).

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви