Не втомлюємося любити Трускавець та популяризувати його

17.06.2022 | Filed under: Новини

Незважаючи на важкі воєнні часи, потрібно жити і працювати на благо України. Робота бізнесу та сплата податків – це вагомий вклад у стабільність в рідній державі, у перемогу України над ворогом.

Хоча Трускавець переживає нелегкі часи, пов’язані зі зменшенням кількості відпочивальників та скороченням надходжень до бюджету міста, та не все аж так погано. В місті-курорті відкриваються нові магазини, нові сервісні центри, нові заклади, котрі намагаються привернути увагу потенційних клієнтів. Дбаючи про себе, про свій бізнес, власники таким чином популяризують і наше місто Трускавець.

На фото: ще одна фотогенічна локація у Трускавці – телефонна будка біля сервісного центру з ремонту мобільних телефонів та аксесуарів на перехресті вулиць Дрогобицької та Довбуша (вище «Green Park»`у, навпроти старої автостанції).

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви