Трускавець відвідали потенційні інвестори з Китаю

28.03.2016 | Filed under: Новини

З метою проведення переговорів та реалізації проектів щодо впровадження технологій клітинної терапії на Україні, Трускавець відвідали гості з Китайської Народної Республіки: генеральний та виконавчий директор Wealth Index Fund Management Co. Ltd пан Хуан Шаньчунь та пані Чжао Сяочень, президент Beijing Green Era Cuiture Communikation Co. Ltd пан Юй Чжаньго, директор та менеджер будівельних проектів Word Islands Exchange Limited пан Чжан Цісінь та пан Хуан Хоу, співробітник Chairman of Anhui Traffic and Shipping Engeneering Co. Ltd пан Лі Шилун. Про це Трускавецька міська рада інформує на своїй офіційній сторінці в мережі Фейсбук.

Члени китайської делегації розглянули інвестиційні проекти та оглянули Трускавець. Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський особисто прийняв делегацію в міській раді та зазначив можливості співпраці у разі виникнення конкретних інвестиційних пропозицій.

(Переглядів 113 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви