Деякі батьки у Трускавці категорично відмовляються вакцинувати дітей від кору

26.02.2019 | Filed under: Новини

З початком минулого тижня у Трускавці розпочали системну вакцинацію від кору дітей шкільного віку. Про це 25 лютого на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді повідомив головний лікар Трускавецької лікарні Ігор Стасик. За його словами, у Трускавці в трьох школах міста було виявлено 813 невакцинованих дітей. Щеплення розпочали з СЗШ №3, де таких дітей 160. Проте вакцинувати всіх не вдалося – батьки 17 дітей не дали згоди на щеплення. Все ж факт вакцинації 70% дітей СЗШ №3 (143 учні) можна вважати перемогою офіційною медицини над забобонами та істерією, котру певні сили здіймають навколо теми вакцинації. Радує і те, що впродовж тижня, коли щепили дітей з третьої школи, було також провакциновано 42 дитини з двох інших шкіл міста – з ініціативи їхніх батьків.

 За словами Ігоря Стасика, найближчі два тижні вакцинацію буде здійснено в СЗШ №1 та НВК «СЗШ №2-гімназія». Здійснюють вакцинацію виїзні бригади Трускавецької міської лікарні. Вакцина якісна, нова, виробництва Бельгії та США, її є достатньо для потреб Трускавця.

(Переглядів 43 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • У Трускавці покажуть балет “Собор Паризької Богоматері”
  20.09.2019 | 18:15

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Для культурних людей (0)У Трускавці пройде прем`єра балету “Спартак” (0)Запрошує музей історії Трускавця (5)

 • В Бориславі пройде День подяки (афіша)
  12.09.2019 | 17:42

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Борислав запрошує на святкування Дня міста (афіша) (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи (0)Оренда двокімнатної квартири у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви