Науковці довели, що «Нафтуся» та озокерит активізують захисні сили організму

09.11.2021 | Filed under: Новини

Нема лиха без добра – закриття вітчизняних спеціалізованих наукових журналів призвело до того, що українські науковці стали більше публікуватися в європейській періодиці. Так, нещодавно у італійському журналі «Pharmacology OnLine» ви  йшла стаття про роль органічних речовин мінеральних вод у їх імунотропній дії («Role of organic Carbon and Nitrogen of mineral waters in their immunomodulating effects at female rats»).

А нещодавно вийшла інша цікава та потрібна стаття «BIOACTIVE WATER NAFTUSSYA AND OZOKERITE HAVE THE SAME NEURO-ENDOCRINE-IMMUNE EFFECTS IN MALE RATS CAUSED BY ARYL HYDROCARBONS». Авторами статті є С. Ружило, А. Попович, Н. Закаляк, Р. Чопик, О. Фігура, В. Білас, Т. Бадюк, А. Гоженко, І. Попович та В. Жуков.

Дослідники лікувальних чинників курорту Трускавець експериментально доказали, що цілюща «Нафтуся» і земний віск озокерит є “кровними родичами”. Як вживання «Нафтусі», так і аплікації озокериту (не теперішнього ерзацу, а автентичного) спричиняють у щурів-самців ідентичні зміни 23 параметрів нейро-ендокринно-імунного комплексу, який відповідальний за “захисні сили” організму проти несприятливих факторів довкілля (інфекція, отрута, холод, спека тощо).

Стаття опублікована у вже згадуваному італійському журналі «Pharmacology Online», який входить у “вищу лігу” наукових журналів Європи та світу (база Scopus).

Публікації українських науковців у закордонній науковій періодиці не лише сприяють популяризації української науки, але й дають європейцям більше інформації про лікувальні чинники на українських курортах. Така робота вартує відзначення цих науковців та їхнього морального і матеріального стимулювання.

Ознайомитися зі статтею «BIOACTIVE WATER NAFTUSSYA AND OZOKERITE HAVE THE SAME NEURO-ENDOCRINE-IMMUNE EFFECTS IN MALE RATS CAUSED BY ARYL HYDROCARBONS» можна за цим посиланням.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви