Науковці довели, що «Нафтуся» та озокерит активізують захисні сили організму

09.11.2021 | Filed under: Новини

Нема лиха без добра – закриття вітчизняних спеціалізованих наукових журналів призвело до того, що українські науковці стали більше публікуватися в європейській періодиці. Так, нещодавно у італійському журналі «Pharmacology OnLine» ви  йшла стаття про роль органічних речовин мінеральних вод у їх імунотропній дії («Role of organic Carbon and Nitrogen of mineral waters in their immunomodulating effects at female rats»).

А нещодавно вийшла інша цікава та потрібна стаття «BIOACTIVE WATER NAFTUSSYA AND OZOKERITE HAVE THE SAME NEURO-ENDOCRINE-IMMUNE EFFECTS IN MALE RATS CAUSED BY ARYL HYDROCARBONS». Авторами статті є С. Ружило, А. Попович, Н. Закаляк, Р. Чопик, О. Фігура, В. Білас, Т. Бадюк, А. Гоженко, І. Попович та В. Жуков.

Дослідники лікувальних чинників курорту Трускавець експериментально доказали, що цілюща «Нафтуся» і земний віск озокерит є “кровними родичами”. Як вживання «Нафтусі», так і аплікації озокериту (не теперішнього ерзацу, а автентичного) спричиняють у щурів-самців ідентичні зміни 23 параметрів нейро-ендокринно-імунного комплексу, який відповідальний за “захисні сили” організму проти несприятливих факторів довкілля (інфекція, отрута, холод, спека тощо).

Стаття опублікована у вже згадуваному італійському журналі «Pharmacology Online», який входить у “вищу лігу” наукових журналів Європи та світу (база Scopus).

Публікації українських науковців у закордонній науковій періодиці не лише сприяють популяризації української науки, але й дають європейцям більше інформації про лікувальні чинники на українських курортах. Така робота вартує відзначення цих науковців та їхнього морального і матеріального стимулювання.

Ознайомитися зі статтею «BIOACTIVE WATER NAFTUSSYA AND OZOKERITE HAVE THE SAME NEURO-ENDOCRINE-IMMUNE EFFECTS IN MALE RATS CAUSED BY ARYL HYDROCARBONS» можна за цим посиланням.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви