В італійському журналі опубліковано статтю науковців з Трускавця

05.11.2021 | Filed under: Новини

Днями в науковому журналі «Pharmacology OnLine», який виходить в Італії,  опубліковано статтю про роль органічних речовин мінеральних вод у їх імунотропній дії.

Авторами статті «Role of organic Carbon and Nitrogen of mineral waters in their immunomodulating effects at female rats» є науковці, які представляють Інститут фізіології імені Богомольця, Тернопільський Національний Медичний Університет імені Горбачевського та Університет Міколая Коперніка (Торунь, Польща): Ігор Попович, Ігор Мисула, Андрій Попович, Юрій Мисула, Наталія Сидлярук, Володимира Білас та Валерій Жуков. Приємно, що частина співавторів (троє з семи) є трускавчанами і їхній вклад в дослідження трускавецької «Нафтусі» та наукову спадщину нашого курорту є неоціненним.

Науковий італійський журнал «Pharmacology OnLine» входить у “вищу лігу” наукових журналів Європи та світу (база Scopus).

Ознайомитися зі статтею «Role of organic Carbon and Nitrogen of mineral waters in their immunomodulating effects at female rats» можна за цим посиланням.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви