Владислав Бандура знову найкращий!

08.03.2024 | Filed under: Публікації

Нещодавно у Доброгостові відбувся футбольний турнір серед дітей 2009 – 2010 рр.н «Дитячі мрії-2024», на якому не вперше «засвітився» прудконогий стебничанин Владислав Бандура.
Захищаючи честь свого рідного міста, захисник за амплуа, хлопчина уже вдруге удостоївся найвищої нагороди – «найкращий гравець турніру».
Пригадується, як місто калійників колись рясніло футбольними талантами. Як тут не згадати Андрія Кузана, Романа Кирчея, світлої памʼяті Юрія Широкова та Андрія Добрянського. Перелік, мабуть, можна продовжити. І хто зна, можливо, історія невдовзі впише у свої сторінки нові імена наших краян, серед яких знайдеться місце і перспективному Владиславу Бандурі, а славетне київське «Динамо» поповниться ще одним нашим новобранцем. Проте для цього потрібно дуже багато працювати над собою, бути цілеспрямованим і, тоді, доля повернеться до нього обличчям, адже дитячі мрії здійснюються!
Загалом у турнірі взяли участь 8 команд. Переможцями стали юні самбірчани на чолі зі своїм наставником Ігорем Леськівим. Другими були вихованці Романа Хомина – ФСК «Стебник», а третіми підопічні Романа Чопка – МФК «Галичина» (Дрогобич).
Переможцями у номінаціях названі: Владислав Бандура(ФСК «Стебник») – «найкращий гравець турніру», Андрій Дребод (МФК «Галичина» (Дрогобич) – «найкращий воротар», Микола Гарасим’як (ФК «Смарт» – «найкращий півзахисник», Іван Чубик (Академія «Самбір») – «найкращий нападник».
Турнір організований футбольним клубом «Смарт»(Тренер Василь Даців).

Орест ХАНДОНЯК.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви