До Трускавця придивляються туроператори з Іспанії та Португалії

By  | 29.10.2018 | Filed under: Новини

Як інформує прес-служба Трускавецької міської ради, до Трускавця з ознайомчим візитом прибула делегація з Королівства Іспанії та Республіки Португалії. Представники туристичних фірм зустрілись з мером міста Андрієм Кульчинським задля обговорення можливості співпраці. Делегація прибула до нашого міста-курорту на два дні, супроводжує її заступник начальника управління туризму та курортів Львівської ОДА Тарас Лозинський.

Як розповіла представниця агенції «Gala Turizm» Галина Ліснича, в Іспанії та Португалії є чимало бажаючих побувати на відпочинку в Україні. Цікавляться Львовом, Трускавцем та іншими містами Західної України. Разом із Галиною Лісничою знайомитись з Трускавцем приїхав Едуардо Рісторі Гібсон – представник іншого турагентства з Піренеїв. Гостей цікавив повний спектр відпочинку та лікування у Трускавці.

На зустрічі з міським головою Трускавця було обговорено можливість організації авіарейсів з Мадриду до Львова, оскільки ті, які існують виявились, за словами туроператорів, не зовсім надійними.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви