Інформація по ДТП у Трускавці 3 червня

By  | 07.06.2018 | Filed under: Новини

Суспільного резонансу набула дорожньо-транспортна пригода, що мала місце 03.06.2018 за участю автомобіля марки ВАЗ 2101, який зіткнувся з корпусом №2 Трускавецької міської ради, що на вул. Бориславській у м. Трускавці.

Значна кількість засобів масової інформації поширила недостовірну інформацію щодо вказаної дорожньо-транспортної пригоди та інше.

Враховуючи вищевикладене повідомляю, що за результатом згаданої пригоди ні водій, ні пасажири транспортного засобу не отримали тілесних ушкоджень, а відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань з даного приводу не вносились.

Разом з цим, відносно винуватця зазначеної дорожньо-транспортної пригоди складено протокол про вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, за фактом порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження майна.

Водночас, при проведеній перевірці працівниками Трускавецького ВП ГУ НП України у Львівській області не встановлено факту перебування винуватця дорожньо-транспортної пригоди у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, у зв’язку із чим протокол про вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 КУпАП не складався.

Юрій Малахівський, керівник Дрогобицької місцевої прокуратури, старший радник юстиції

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Платим за лайки! – Выплаты ежедневно!
  24.09.2018 | 14:34

  Платим за лайки! – Оплата сдельная! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фотографии заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и зарабатывать за это деньги. Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей за [...]

 • Apple iPhone X – 64GB 256GB – (Unlocked) смартфон 1 рік гарантії
  22.09.2018 | 04:41

  24 години WhatsApp Chat: +2347066914934 Електронна пошта: bestbuy4u1@yahoo.com Apple iPhone X (остання модель) Розблоковано. Apple iPhone X 64 Гб / 256 Гб Brand New та оригінал з повною Accessoriess and 2 роки міжнародної гарантії Він розблокований для використання з будь-яким оператором та SIM Ємність для зберігання: 64 Гб і 256 Гб Ваше задоволення – це [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви