Інформація по ДТП у Трускавці 3 червня

By  | 07.06.2018 | Filed under: Новини

Суспільного резонансу набула дорожньо-транспортна пригода, що мала місце 03.06.2018 за участю автомобіля марки ВАЗ 2101, який зіткнувся з корпусом №2 Трускавецької міської ради, що на вул. Бориславській у м. Трускавці.

Значна кількість засобів масової інформації поширила недостовірну інформацію щодо вказаної дорожньо-транспортної пригоди та інше.

Враховуючи вищевикладене повідомляю, що за результатом згаданої пригоди ні водій, ні пасажири транспортного засобу не отримали тілесних ушкоджень, а відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань з даного приводу не вносились.

Разом з цим, відносно винуватця зазначеної дорожньо-транспортної пригоди складено протокол про вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, за фактом порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження майна.

Водночас, при проведеній перевірці працівниками Трускавецького ВП ГУ НП України у Львівській області не встановлено факту перебування винуватця дорожньо-транспортної пригоди у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, у зв’язку із чим протокол про вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 КУпАП не складався.

Юрій Малахівський, керівник Дрогобицької місцевої прокуратури, старший радник юстиції

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Ставь лайки и получай за это деньги! – Выплаты по требованию!
  21.03.2019 | 17:57

  Наш сервис осуществляет живые лайки на фото заказчиков, которые обязуются платить за качество. Именно по этому мы и подбираем удалённых работников, которые будут выполнять данную задачу, то есть проставлять лайки и получать за Ваш труд деньги. Для того чтобы быть нашим удалённым работником и начать ставить лайки, и зарабатывать при этом 45 руб. за 1 [...]

 • №92321 Текстильная продукция от производителя
  20.03.2019 | 21:38

  Огромный ассортимент – все виды постельного белья и трикотажа – женского, детского, мужского; Качество отечественного производителя; Доступные цены; Разнообразные способы доставки по всей территории РФ; Сертификация всей продукции. Но, всё-таки, главной причиной для того, чтобы купить текстиль именно в нашем интернет-магазине, является максимальная прозрачность работы над заказом на всех этапах. На сайте Вы всегда без [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви