Казкові герої в мультиках

By  | 03.04.2019 | Filed under: Новини

В бібліотеку для дітей м. Трускавця завітали діти старшої групи дитячої установи “Ялинка” з вихователем Лесею Хом’як та учителем-логопедом Оксаною Костів.

Бібліотекар Віра Лучковська ознайомила дітей з книжковим королівством – бібліотекою та розповіла казочку, як правильно поводитись з книжками.

Малюки переглянули відео “Як народилася книга. В гостях у Добрячка”, “Каю бібліотекар” та подивились мультфільм за мотивами казки Л.Українки “Біда навчить”.

Учитель-логопед Оксана Михайлівна провела презентацію міні-проекту “Моя перша книжечка”. Діти за літературними творами придумували творчі розповіді і створювали до них ілюстрації різними засобами зображувальної діяльності.

Знайомство з книгою та бібліотекою викликало у дітей незабутні враження. Малюків привабила своїми новими цікавими книжечками і вони після екскурсії приходять з своїми батьками, щоб записатись у бібліотеку.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайте24 липня у Трускавці не буде води (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви