Краєзнавчий екскурс «Легенди рідного краю»

By  | 20.06.2019 | Filed under: Новини

Багаті традиції має барвиста, розмаїта народно-поетична творчість нашого краю. В пісенному й казковому фольклорі, в історичних переказах, легендах, в обрядах і повір’ях розкривається і втілюється душа народу. Кожен народ має свої легенди. Легенди виховують почуття патріотизму, любов до рідної Батьківщини, повагу до традицій свого народу.

З метою виховання у молоді дбайливого ставлення до культурної спадщини свого народу 19 червня у центральній міській бібліотеці м. Трускавця відбувся краєзнавчий екскурс «Легенди рідного краю». Провідний бібліотекар обслуговування юнацтва Олександра Пфайфер ознайомила присутніх з легендами краю. Дітям з пришкільного табору СШ №1 припали до душі легенди про наше чарівне місто з глибокою історією, овіяною міфами та легендами. Особливо їм сподобалися легенди, пов’язані з іменами мінеральних джерел Нафтусі та Юзі. По даній тематиці була оформлена книжкова виставка та продемонстровані відеоролики.

Легенди і перекази не тільки допомагають нам краще пізнати минуле, але закликають пам’ятати про нього і передавати з покоління в покоління.

Підготувала Олександра Пфайфер, провідний бібліотекар обслуговування юнацтва Трускавецької ЦБС

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайте24 липня у Трускавці не буде води (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви