Міжнародний дитячий футбольний турнір на Кубок бурмістра Риманува

By  | 21.08.2017 | Filed under: Публікації

6 серпня 2017 року в польському місті Риманув, з нагоди Дня цього курортного міста, відбувся міжнародний дитячий турнір з футболу. На турнірі були представлені команди з Польщі, Словаччини та України. На запрошення дитячої Академії футболу «Актів ПРО» з Польщі, яка є партнером ГО «Європейська інтеграція України», голова правління організації Іван Цегенько організував виїзд для участі в турнірі футбольної команди дітей 2007 року народження ДЮФШ НК «Карпати» зі Львова.

Турнір тривав цілий день, матчі були доволі непростими і виснажливими, але за результатами перше місце отримала дитяча команда з України!

- Хочу подякувати директору ДЮФШ НК «Карпати» Ігорю Савицькому за те, що завжди відгукується на наші запрошення, – каже Іван Цегенько. -     Приємно також, що ця команда вже вдруге в цьому році отримує найкращий результат на турнірах, в організації і проведенні яких бере участь ГО «Європейська інтеграція України». Маю сподівання, що завдяки таким турнірам спортивний і загальний рівень цих юних спортсменів буде тільки підвищуватися і хтось з них обов’язково колись вразить своєю футбольною майстерністю не тільки Україну, але й Європу та цілий світ!

Степан Гнатків

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • №77974 Bactefort капли против паразитов
  17.11.2017 | 08:39

  эффективное уничтожение абсолютно всех видов паразитов любого происхождения; препятствие для дальнейшего развития и размножения паразитов; повышение сопротивляемости организма человека к заражениям различных видов; укрепление иммунной системы; максимально благоприятное воздействие на состояние организма человек в целом; невысокая стоимость, доступная каждому. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, [...]

 • №77972 Трансфер в аэропорт Москвы и Санкт-Петербург.
  16.11.2017 | 18:48

  Трансфер в аэропорт Москвы и Санкт-Петербург по фиксированной стоимости. Встреча на вокзале у платформы. Помощь при транспортировки багажа. И ещё много разных видов услуг. Закажите прямо сейчас. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (284)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви