Міжнародний дитячий футбольний турнір на Кубок бурмістра Риманува

By  | 21.08.2017 | Filed under: Публікації

6 серпня 2017 року в польському місті Риманув, з нагоди Дня цього курортного міста, відбувся міжнародний дитячий турнір з футболу. На турнірі були представлені команди з Польщі, Словаччини та України. На запрошення дитячої Академії футболу «Актів ПРО» з Польщі, яка є партнером ГО «Європейська інтеграція України», голова правління організації Іван Цегенько організував виїзд для участі в турнірі футбольної команди дітей 2007 року народження ДЮФШ НК «Карпати» зі Львова.

Турнір тривав цілий день, матчі були доволі непростими і виснажливими, але за результатами перше місце отримала дитяча команда з України!

- Хочу подякувати директору ДЮФШ НК «Карпати» Ігорю Савицькому за те, що завжди відгукується на наші запрошення, – каже Іван Цегенько. -     Приємно також, що ця команда вже вдруге в цьому році отримує найкращий результат на турнірах, в організації і проведенні яких бере участь ГО «Європейська інтеграція України». Маю сподівання, що завдяки таким турнірам спортивний і загальний рівень цих юних спортсменів буде тільки підвищуватися і хтось з них обов’язково колись вразить своєю футбольною майстерністю не тільки Україну, але й Європу та цілий світ!

Степан Гнатків

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №76158 Требуются кассры в рестораны быстрого питания Москва и Мо.
  16.09.2017 | 02:47

  Кассир Рф, РБ, вид на жительство м/ж до 35 лет, без опыта, обучение в процессе работы, помощь в получении медкнижки (Можно без нее зделаем в процессе) график2/2, 6/1,5/2, смена 8-9-12 часов по желанию. подработки -карьерный рост до директора ресторана.(обучение бесплатное) Возможно проживание за счет работодателя общежитие как правило расположено недалеко от работы. Зароботная плата от [...]

 • Запрошуємо на роботу
  07.09.2017 | 12:23

  Готельно-курортному комплексу «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) на постійну роботу потрібні: - покоївки, - офіціанти (юнаки та дівчата), - кухарі 4 та 5 розрядів, - кухарі, - спеціаліст для виготовлення сирів, - кухонні працівники, - бармен, - касир у спортивний комплекс, - прибиральниця у спортивний комплекс, - працівник по догляду за тваринами, - тракторист-механізатор. [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви