Міжнародний дитячий футбольний турнір на Кубок бурмістра Риманува

By  | 21.08.2017 | Filed under: Публікації

6 серпня 2017 року в польському місті Риманув, з нагоди Дня цього курортного міста, відбувся міжнародний дитячий турнір з футболу. На турнірі були представлені команди з Польщі, Словаччини та України. На запрошення дитячої Академії футболу «Актів ПРО» з Польщі, яка є партнером ГО «Європейська інтеграція України», голова правління організації Іван Цегенько організував виїзд для участі в турнірі футбольної команди дітей 2007 року народження ДЮФШ НК «Карпати» зі Львова.

Турнір тривав цілий день, матчі були доволі непростими і виснажливими, але за результатами перше місце отримала дитяча команда з України!

- Хочу подякувати директору ДЮФШ НК «Карпати» Ігорю Савицькому за те, що завжди відгукується на наші запрошення, – каже Іван Цегенько. -     Приємно також, що ця команда вже вдруге в цьому році отримує найкращий результат на турнірах, в організації і проведенні яких бере участь ГО «Європейська інтеграція України». Маю сподівання, що завдяки таким турнірам спортивний і загальний рівень цих юних спортсменів буде тільки підвищуватися і хтось з них обов’язково колись вразить своєю футбольною майстерністю не тільки Україну, але й Європу та цілий світ!

Степан Гнатків

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Платим за лайки! – Оплата ежедневно!
  19.01.2018 | 17:01

  Платим за лайки! – Выплаты по требованию! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фото заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и зарабатывать за это деньги. Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей [...]

 • Приглашаем на Международный фестиваль конкурс искусств «Покори сцену»
  19.01.2018 | 10:37

  Положение о Международном фестивале конкурсе искусств «Покори сцену» Сроки проведения фестиваля-конкурса: 2-3 февраля 2018 года. Срок подачи заявок: до 26 января 2018 года. Организаторы и учредители фестиваля-конкурса: - ДОО «Спивограй» (Кривой Рог, Украина); - Киевская городская организация «Матери и сестры – молодежи Украины». - Международный продюсерский центр «Star Media Production» (Тбилиси, Грузия); Цели и задачи [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви