Міжнародний Економічний Форум 2017 в Криниці

By  | 08.09.2017 | Filed under: Публікації

На початку вересня в польському курортному місті Криниця Здруй відбувався щорічний Міжнародний Економічний Форум, який зібрав багато відомих європейських політиків, підприємців, громадських діячів, представників влади та перших осіб країн Східної Європи. У Форумі брали участь багато представників з України. Взяв участь у заході і голова ВР України Андрій Парубій. В рамках заходу відбувалось багато тематичних конференцій, спільних нарад, робочих панелей, на яких формувалось спільне європейське бачення сучасного стану Європи і процесів, котрі в ній відбуваються. Напрацьовувались спільні ідеї і проекти, підписувались важливі угоди.

В рамках Економічного Форуму керівник вищого законодавчого органу Польщі Маршалек Марек  Кухцінський проводив Конференцію «Європа Карпат», на яку були запрошені учасники зі всіх країн Карпатського регіону. До участі в конференції були запрошені міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та голова правління ГО «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько. Головною родзинкою конференції стало започаткування нового європейського проекту – об’єднання міст Карпатського регіону.

На робочій нараді, яку провів перед початком конференції Маршалек Кухцінський, були вислухані думки мерів п’яти європейських міст з цього приводу. Після цього Іван Цегенько розповів про практичний досвід таких об’єднань, адже минулого року з ініціативи ГО «ЄІУ» під патронатом Маршалка Сейму в Трускавці була підписана чотиристороння угода між Трускавцем, Старосамбірським районом, Сяноцьким повітом () та Римановим (). В загальному досвід співпраці в такому форматі виявився позитивним, незважаючи на деякі обставини, і цей досвід буде взятий за основу в формуванні співпраці між європейськими містами. Отож, всі учасники наради виявили згоду на співпрацю в такому форматі і це було задекларовано на конференції перед широкою публікою.

Отже, на початках буде підписана спільна угода між польськими містами Перемишль і Криниця,  українським містом Трускавець, словацьким містом Ружомборг і угорським містом Шарошпатак. Головою цього проекту буде міський голова Перемишля Роберт Хома. Координатором – голова правління ГО «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько.

- Мені дуже приємно, що був взятий до уваги досвід української сторони, – розповідає Іван Цегенько. – Адже, незважаючи на часткове ігнорування деяких учасників чотиристороннього підписання, нам вдалось зробити за рік багато та здобути вагомий досвід такої співпраці. Це і міжнародний дитячий гірськолижний Кубок на Буковиці, це і створення міжнародної відзнаки «Кришталевий Лотос», це і візити освітян, це і спільні спортивні й культурні заходи. В кінці вересня також в рамках цієї співпраці в Сяноку буде проходити Перша Міжнародна реабілітаційно-медична конференція по методиці професора Козявкіна, а в Трускавці польсько-український конкурс-презентація рестораторів. Також немаловажним є те, що польські громадяни відкрили для себе Трускавець і їм тут сподобалось!

- Але все це неможливо було би насамперед без підтримки, розуміння і участі мера Трускавця Андрія Кульчинського та команди міської ради, Героя України професора Козявкіна, власника гірськолижного комплексу Віталія Мицака, команди готельного комплексу «Ріксос-Прикарпаття» на чолі з Оленою Палагутою, ресторатора Ольги Дробчак, колишнього директора Трускавецького ТІЦ Олександра Боднара і його команди, директора ВПУ № 19 Володимира Маринкевича, лікаря-реабілітолога Клініки відновного лікування Михайла Гордієвича, керівника відділу Старосамбірської міської ради Юрія Леуса, журналістів Володимира Ключака, Лесі Боднар, Руслана Цехмейстера, Ніни Федько, Наталі Бегін. Хочу всім їм подякувати за підтримку і безпосередню участь. Наші зусилля не були витрачені намарно, і ми спільно стаємо одними з головних учасників нового європейського проекту, який, сподіваюсь, принесе всім нові здобутки і відкриє ширші перспективи, – каже Іван Цегенько.

Під час Форуму представники з Трускавця мали можливість зустріти багатьох вже знайомих політиків, громадських діячів, підприємців, поспілкуватись з ними. Також на запрошення Президента Грузії  Георгія Маргвелашвілі Іван Цегенько та Андрій Кульчинський побували на презентації цієї чудової країни.

Степан Гнатків

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу медсестер та масажиста
  19.03.2018 | 17:12

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу медсестер та масажиста. Нові вакансії пов’язані зі стартом в «П`ятому океані» нової оздоровчої програми з детоксикацією та схудненням. Телефони для довідок: (03247) 6-55-53, 068-955-97-95. Також читайтеВ червні у Трускавці пройде Чемпіонат України зі стронгмену (афіша) (0)Запрошуємо на виставу “Дрогобицька Голгофа” (0)У Трускавці вшанують [...]

 • Запрошуємо на виставу “Дрогобицька Голгофа”
  16.03.2018 | 10:18

  Також читайтеВ червні у Трускавці пройде Чемпіонат України зі стронгмену (афіша) (0)Запрошуємо на роботу медсестер та масажиста (0)У Трускавці вшанують Героїв Небесної Сотні (0)Запрошуємо на балет “Ромео і Джульєтта” (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви