Московська підлота

By  | 02.12.2015 | Filed under: Публікації

Московський слід у трускавецьких виборах вже нікому не потрібно доводити. У Трускавці були задіяні брудні московські передвиборчі технології – це факт, який не потребує доведення. Тому і були ці вибори найбруднішими в регіоні та одними з найбрудніших в області та в Україні.

Після 25 жовтня Трускавець зітхнув з полегшенням. Але це зовсім не означає, що московити змирилися з поразкою. Технолог виїхав, але у Трускавці залишилася п’ята колона і вона робитиме все, щоб дискредитувати нову владу міста-курорту, формувати негатив навколо особи міського голови Андрія Кульчинського, робити різні пакості та провокації. Так-так, провокації, які в Україні п’ята колона Кремля здійснює чи не щодня. Підпали українських церков, погрози замінуванням різноманітних об’єктів, різанина у Львові та інші обурливі речі – це справа рук саме московських агентів, котрих достатньо гуляє Україною. І якщо хтось надіється, що Трускавець вони облишать – той помиляється. Це ж був їхній осідок з надійним прикриттям. Перші тривожні сигнали дій московських диверсантів у нашому місті-курорті появляються вже.

На адресу адміністрації Президента України надійшов лист із Трускавця, в якому новий міський голова Андрій Кульчинський звинувачується в різних злочинах. Зміст листа подібний до тих анонімних листівок, які поширювали «невідомі», які друкували «Чорним по білому» та інші нелегальні і напівлегальні газетки. Але з суттєвою різницею – лист до АП був підписаний і подана зворотна адреса відправника.

Здавалося б – ну і що? Якщо є звинувачення у злочині, то це право кожного громадянина звертатися до Президента чи правоохоронних органів. Насправді ж все значно заплутаніше. Анонімщик надіслав лист в АП із Трускавця і підписався … чужим прізвищем. Причому прізвищем, іменем та по-батькові воїна АТО. Ще й подав неправильну адресу адресата, щоб відповідь з АП до того не надійшла.

Лист-наклеп з АП направили до розгляду в Генеральну прокуратуру України, та скерувала його в обласну прокуратуру, зі Львова у свою чергу направили у трускавецьку прокуратуру, а вже звідтам в міське відділення поліції. Відповідь з АП надіслано громадянину, який насправді не писав жодного листа, за адресою одного з готельних комплексів міста. Та, на щастя, так сталося, що прізвище адресата було відоме листоношам, які і повідомили цьому чоловікові про лист-відповідь з АП. Бо цей чоловік відомий хоча б тим, що пішов добровольцем у зону АТО.

Прочитавши лист-відповідь, воїн АТО вжахнувся – яка гнила провокація! Від його імені написали листа-кляузу в АП на чинного мера Андрія Кульчинського. Воїн АТО зателефонував до Андрія Богдановича і повідомив про всі обставини цієї справи. А в коментарі «ТВ» зазначив, що вважає, що ця провокація – це справа рук московського політтехнолога чи його посіпак, які залишилися тут, у Трускавці, і всіляко шкодитимуть Україні за вказівкою «вищестоящих». Воїн АТО, від імені якого невідома падлюка написала листа-кляузу в Адміністрацію Президента України, з цього приводу вже подав письмове звернення у Трускавецьке міське відділення поліції.

Поки триває слідство, утримаємося від публікації прізвища потерпілого воїна АТО, якому підсунули свиню представники окупанта. Вони розраховували однією такою витівкою вбити кількох зайців – заплямувати репутацію нового мера, кинути тінь підозри на воїна АТО, посварити цих двох людей і самим тихенько втішатися та потирати руки.

До речі, це не перша підлість в такому стилі з боку московського політтехнолога – досить хоча б згадати ряд брудних публікацій, спрямованих проти конкретних людей, де прізвища були перекручені, щоб потерпілі не могли звернутися до суду. Іншою витівкою представників РФ були замовні відеоролики, передвиборчі пасквілі, на що вказував у своєму відкритому листі екс-редактор однієї з трускавецьких газет. А ще – позбавлення неугодних журналістів права на отримання інформації згідно чинного ЗУ «Про доступ до публічної інформації». Плювати хотіла попередня влада міста та їхні московські ляльководи на українські закони.

Московська гідра у Трускавці ще не подолана, вона хоча й пішла в підпілля, але тільки чекає слушної нагоди, щоб взяти реванш. Для цього вона використовуватиме всі методи, про що свідчить політика трускавецької влади 2010-2015 рр. Поки правоохоронні органи та спецслужби України не візьмуться належним чином за московську підлоту, до того часу не буде спокою та безпеки в нашій державі. Але чи візьмуться?

Володимир Ключак

Трускавецький вісник

Також читайте

Tags:
 • Ігор

  Володю а чому не пишете про те як Вас переслідують зелені чоловічки ??? В мене вчора в сусідки кішка народила кошенят, прочитавши Ваш допис я зрозумів, це не обійшлось без агентури з Московії. Дякую за пильність. Будьмо уважні, в палатах теж небезпечно .
  п.с. боюсь в Вашому імені теж слід Москви і агентури що тягнеться з Червоної площі.

  • Wolodymyr Kluczak

   Обізвався, не витримав :-)

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №71998 Ремонт Холодильників,Морозильних Камер,Пральних Машин на дому т.0675836930
  26.04.2017 | 13:35

  Виконую Ремонт Холодильників,Морозильних Камер,Пральних Машин на дому у замовника у м.Дрогобич,Стебник,Трускавець,Борислав,Стрий та у селах району т.0675836930 Трускавецький вісник Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (284)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за [...]

 • У Трускавці прийом громадян проведе заступник прокурора Львівської області
  26.04.2017 | 11:02

  16 червня 2017 року об 11 год. у приміщенні Трускавецького відділу Дрогобицької місцевої прокуратури (м. Трускавець, вул. Річки, 31, тел. (247) 5-41-73) буде проводити особистий прийом громадян заступник прокурора Львівської області Борейко Галина Дмитрівна. Трускавецький вісник Також читайтеПрокуратура наполягає на стягненні пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури (0)Звернення Дрогобицької місцевої прокуратури (0)У Дрогобицькій [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

VK опитування: Найбільш впливова особа Трускавця

Архіви