Не тільки проблема Брониці може створити сміттєвий колапс

By  | 15.03.2018 | Filed under: Публікації

Чергові сміттєві негаразди можуть очікувати дрогобичан навіть при позитивному вирішенні питання функціонування Броницького сміттезвалища. Ухвалою Верховного суду України по справі № 914/4238/15 від 03.03.2018 р. тільки зупинено виконання рішення суду першої інстанції до закінчення його перегляду в касаційному порядку. У відповідності до рішення Львівського господарського суду КП «Комбінат міського господарства» Дрогобицької міської ради зобов’язано повернути ТзОВ «ЕКО-КМГ» 7 сміттевозів і 1 бульдозер та сплатити товариству 479 тис грн. заборгованості по орендній платі.

Вилучення з комбінату автотранспорту призведе не тільки до матеріальних втрат майна комунальної власності, але і створить значні проблеми з вивезенням сміття. Тому таке тимчасове лояльне рішення для КП «КМГ» ухвалив суд, прийнявши до уваги, що діяльність підприємства безпосередньо пов’язана зі збиранням та вивезенням сміття, а примусове повернення позивачеві механізмів завдасть шкоди санітарно-епідеміологічному благополуччю населенню міста.

Реальна правова ситуація в господарському спорі явно не на користь КП «КМГ». Наявний факт вчергове засвідчує, що місцеві чиновники і депутати як попередніх скликань, так і сьогоднішні часто приймають рішення, що завдають шкоди громаді. А безкарність і колегіальна безвідповідальність стимулюють до прийняття рішень, за які розраховується громада.

Значна кількість представників виконавчих структур та депутатів попереднього скликання, які і сьогодні є депутатами, готували проекти документів, візували їх та приймали рішення про створення ТзОВ «ЕКО-КМГ» та передачу йому майна громади (вищезазначених механізмів). Очікуємо, що міський голова проінформує громаду про те, хто персонально причетний до цієї корупційної оборудки, а юридична служба міської ради захистить інтереси громади.

Дрогобичани повинні знати своїх героїв!

Дрогобицький міський осередок парторганізації Громадсько-політичного руху В. Наливайченка «Справедливість»

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • №89934 Хижина СПА
  21.12.2018 | 09:37

  Отель “Хижина СПА” https://higinaspa.com.ua/ расположен в любимой части города Трускавец среди наших гостей согласно независимым отзывам. Этот дизайн-отель расположен в курортном городе Трускавец. К услугам гостей бесплатный кинотеатр, оздоровительный центр и солнечная терраса, а также индивидуально оформленные номера с телевизором с плоским экраном. Каждый номер спа-отеля “Хижина” с гостиной зоной декорирован в уникальном стиле. В [...]

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви