Не тільки проблема Брониці може створити сміттєвий колапс

By  | 15.03.2018 | Filed under: Публікації

Чергові сміттєві негаразди можуть очікувати дрогобичан навіть при позитивному вирішенні питання функціонування Броницького сміттезвалища. Ухвалою Верховного суду України по справі № 914/4238/15 від 03.03.2018 р. тільки зупинено виконання рішення суду першої інстанції до закінчення його перегляду в касаційному порядку. У відповідності до рішення Львівського господарського суду КП «Комбінат міського господарства» Дрогобицької міської ради зобов’язано повернути ТзОВ «ЕКО-КМГ» 7 сміттевозів і 1 бульдозер та сплатити товариству 479 тис грн. заборгованості по орендній платі.

Вилучення з комбінату автотранспорту призведе не тільки до матеріальних втрат майна комунальної власності, але і створить значні проблеми з вивезенням сміття. Тому таке тимчасове лояльне рішення для КП «КМГ» ухвалив суд, прийнявши до уваги, що діяльність підприємства безпосередньо пов’язана зі збиранням та вивезенням сміття, а примусове повернення позивачеві механізмів завдасть шкоди санітарно-епідеміологічному благополуччю населенню міста.

Реальна правова ситуація в господарському спорі явно не на користь КП «КМГ». Наявний факт вчергове засвідчує, що місцеві чиновники і депутати як попередніх скликань, так і сьогоднішні часто приймають рішення, що завдають шкоди громаді. А безкарність і колегіальна безвідповідальність стимулюють до прийняття рішень, за які розраховується громада.

Значна кількість представників виконавчих структур та депутатів попереднього скликання, які і сьогодні є депутатами, готували проекти документів, візували їх та приймали рішення про створення ТзОВ «ЕКО-КМГ» та передачу йому майна громади (вищезазначених механізмів). Очікуємо, що міський голова проінформує громаду про те, хто персонально причетний до цієї корупційної оборудки, а юридична служба міської ради захистить інтереси громади.

Дрогобичани повинні знати своїх героїв!

Дрогобицький міський осередок парторганізації Громадсько-політичного руху В. Наливайченка «Справедливість»

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Потрібен масажист
  18.07.2018 | 12:12

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу масажиста. Тел. для довідок: 068-955-97-95 або 098-079-00-77. Також читайтеТрускавець запрошує на День молоді (0)Музей придбає старі речі для експозиції (0)Продається земельна ділянка з житловим будинком у Трускавці (вул. Бориславська) (0)Запрошуємо на фестиваль “Трускавка-Фест” (0)

 • №84841 штукатуримо будинки
  01.07.2018 | 14:28

  штукатуримо 0986232522 Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви