Не тільки проблема Брониці може створити сміттєвий колапс

By  | 15.03.2018 | Filed under: Публікації

Чергові сміттєві негаразди можуть очікувати дрогобичан навіть при позитивному вирішенні питання функціонування Броницького сміттезвалища. Ухвалою Верховного суду України по справі № 914/4238/15 від 03.03.2018 р. тільки зупинено виконання рішення суду першої інстанції до закінчення його перегляду в касаційному порядку. У відповідності до рішення Львівського господарського суду КП «Комбінат міського господарства» Дрогобицької міської ради зобов’язано повернути ТзОВ «ЕКО-КМГ» 7 сміттевозів і 1 бульдозер та сплатити товариству 479 тис грн. заборгованості по орендній платі.

Вилучення з комбінату автотранспорту призведе не тільки до матеріальних втрат майна комунальної власності, але і створить значні проблеми з вивезенням сміття. Тому таке тимчасове лояльне рішення для КП «КМГ» ухвалив суд, прийнявши до уваги, що діяльність підприємства безпосередньо пов’язана зі збиранням та вивезенням сміття, а примусове повернення позивачеві механізмів завдасть шкоди санітарно-епідеміологічному благополуччю населенню міста.

Реальна правова ситуація в господарському спорі явно не на користь КП «КМГ». Наявний факт вчергове засвідчує, що місцеві чиновники і депутати як попередніх скликань, так і сьогоднішні часто приймають рішення, що завдають шкоди громаді. А безкарність і колегіальна безвідповідальність стимулюють до прийняття рішень, за які розраховується громада.

Значна кількість представників виконавчих структур та депутатів попереднього скликання, які і сьогодні є депутатами, готували проекти документів, візували їх та приймали рішення про створення ТзОВ «ЕКО-КМГ» та передачу йому майна громади (вищезазначених механізмів). Очікуємо, що міський голова проінформує громаду про те, хто персонально причетний до цієї корупційної оборудки, а юридична служба міської ради захистить інтереси громади.

Дрогобичани повинні знати своїх героїв!

Дрогобицький міський осередок парторганізації Громадсько-політичного руху В. Наливайченка «Справедливість»

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №87983 Робота в Польщі
  22.10.2018 | 14:22

  Офіс-менеджер зі знанням польської мови Агенція, яка займається інформаційно-консультаційними послугами по працевлаштуванню в Польщі шукає офіс-менеджерa. Обов’язки: -опрацювання телефонних дзвінків -консультування та ведення клієнтів -частково робота з документацією -організаційна робота по офісу Вимоги: -знання польської мови на розмовному рівні -привітність, вміння спілкуватися з людьми -відповідальність, організованість, цілеспрямованість, пунктуальність -чесність та порядність -досвід роботи не обов’язковий, [...]

 • Запрошуємо на Свято подяки Богові
  16.10.2018 | 09:07

  Також читайтеСвято Жнив у Трускавці пройде 15 жовтня (0)У Трускавці відзначили День подяки (0)Отець Івасівка отримав науковий ступінь доктора (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви