Незадекларовані «звитяги» Руслана Козира

By  | 21.10.2015 | Filed under: Публікації

Чи не найганебнішою справою у списку «звитяг» міського голови Трускавця 2010-2о15 років було повалення пам’ятника Івану Франку.

До всього звиклі трускавчани не могли повірити, що їх земляк, якого недавно обрали собі за мера, міг вчинити такий «подвиг». Пам’ятник Каменяреві, встановлений ще за радянської влади до 100-річчя Івана Франка, над ранок був звалений і вивезений комунальною службою в невідомому напрямку. Всюдисущі журналісти знайшли його… на смітнику. Зняті відео- і фотоматеріали були негайно оприлюднені в мережі Інтернет. Справу, заради якої повалили пам’ятник, вдалося призупинити. Йдеться про шмат землі, що на ній стоїть пам’ятник. Цю ділянку хотіли продати для будівництва заїжджому бізнесмену. Сьогодні там уже розгорнуто будівельний майданчик, його металева загорожа є впритул до «франкової» території. А Руслан Козир тоді спритно викрутився – пофарбував і встановив ним же повалений пам’ятник.

Пізніше міський голова усіляко противився встановленню у місті іншого пам’ятника Іванові Франку, який був виготовлений за меценатства Лева Грицака з дорогого чорного граніту. Його встановили для огляду громади неподалік церкви Святого Миколая, але влада врешті-решт знесла пам’ятник і кудись вивезла. Його знайшли і сьогодні погруддя на високому постаменті чекає, що прийде нова влада і встановить його в достойному місці.

До «звитяг» Руслана Козира можна віднести й боротьбу з українською книгою. Перше його «досягнення» у цьому напрямку – виселення книжкового магазину з центру міста на його околиці. Наступне, що зробив мер – закрив бібліотеку на вулиці Стебницькій.

До списку «звитяг» Руслана Козира можна додати ще багато його недобрих справ. Тут лише згадані найяскравіші, які стосуються культури міста. Та й згадані вони не для того, щоб таким чином допекти міському голові Трускавця 2010-2015 років, а навпаки – забути про нього. На будівлі, де головував Руслан Козир п’ять років, є полотнище зі словами Тараса Шевченка: «Діла добрих оновляться, діла злих загинуть.» Тож нехай щезне усе зле, що натворили у нашому місті недобрі люди.

 Василь Кирилич, газета «Франкова криниця Підгір`я»

Трускавецький вісник

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №71998 Ремонт Холодильників,Морозильних Камер,Пральних Машин на дому т.0675836930
  26.04.2017 | 13:35

  Виконую Ремонт Холодильників,Морозильних Камер,Пральних Машин на дому у замовника у м.Дрогобич,Стебник,Трускавець,Борислав,Стрий та у селах району т.0675836930 Трускавецький вісник Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (284)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за [...]

 • У Трускавці прийом громадян проведе заступник прокурора Львівської області
  26.04.2017 | 11:02

  16 червня 2017 року об 11 год. у приміщенні Трускавецького відділу Дрогобицької місцевої прокуратури (м. Трускавець, вул. Річки, 31, тел. (247) 5-41-73) буде проводити особистий прийом громадян заступник прокурора Львівської області Борейко Галина Дмитрівна. Трускавецький вісник Також читайтеПрокуратура наполягає на стягненні пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури (0)Звернення Дрогобицької місцевої прокуратури (0)У Дрогобицькій [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

VK опитування: Найбільш впливова особа Трускавця

Архіви