Пам`ятка щодо сплати податку на нерухоме майно

By  | 16.10.2018 | Filed under: Акценти

/Що варто знати, якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб/

«21 серпня 2018 року до громадської приймальні Головного територіального управління юстиції звернулася громадянка Ольга, яка отримавши повідомлення щодо сплати податку на нерухоме майно не лише на себе, а й на інших власників нерухомості (при чім у повідомленнях вказано різні адреси), усвідомила, що її права порушено», – розповідає очільник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарас Грень.

Працівниками громадської приймальні Головного територіального управління юстиції у Львівській області для врегулювання питань надано роз’яснення, що згідно статті 266 Податкового кодексу України, якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку та якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом.

Оскільки у пані Ольги об’єкт нерухомості не поділений в натурі то нарахування податку на кожного власника є помилковим. Впродовж консультації надано допомогу у складені скарги до Головного територіального управління ДФС у Львівській області, в якій викладено зміст проблеми та прохання анулювати повідомлення-рішення на інших власників нерухомості.

Так, уже в жовтні громадянка повідомила нас про те, що отримала відповідь з Головного управління ДФС у Львівській області Державної фіскальної служби України, в якому повідомляється, що сформовані повідомлення-рішення на усіх власників окрім однієї особи скасовано.

Пам`ятайте: якщо Ваші права порушуються, звертайтесь до правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!». Тут Вам не тільки нададуть інформацію щодо захисту порушених прав, але й допоможуть в отриманні послуг безкоштовного адвоката в суді.

Прес-служба ГТУЮ у Львівській області

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • №89934 Хижина СПА
  21.12.2018 | 09:37

  Отель “Хижина СПА” https://higinaspa.com.ua/ расположен в любимой части города Трускавец среди наших гостей согласно независимым отзывам. Этот дизайн-отель расположен в курортном городе Трускавец. К услугам гостей бесплатный кинотеатр, оздоровительный центр и солнечная терраса, а также индивидуально оформленные номера с телевизором с плоским экраном. Каждый номер спа-отеля “Хижина” с гостиной зоной декорирован в уникальном стиле. В [...]

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви