Пам`ятка щодо сплати податку на нерухоме майно

By  | 16.10.2018 | Filed under: Акценти

/Що варто знати, якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб/

«21 серпня 2018 року до громадської приймальні Головного територіального управління юстиції звернулася громадянка Ольга, яка отримавши повідомлення щодо сплати податку на нерухоме майно не лише на себе, а й на інших власників нерухомості (при чім у повідомленнях вказано різні адреси), усвідомила, що її права порушено», – розповідає очільник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарас Грень.

Працівниками громадської приймальні Головного територіального управління юстиції у Львівській області для врегулювання питань надано роз’яснення, що згідно статті 266 Податкового кодексу України, якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку та якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом.

Оскільки у пані Ольги об’єкт нерухомості не поділений в натурі то нарахування податку на кожного власника є помилковим. Впродовж консультації надано допомогу у складені скарги до Головного територіального управління ДФС у Львівській області, в якій викладено зміст проблеми та прохання анулювати повідомлення-рішення на інших власників нерухомості.

Так, уже в жовтні громадянка повідомила нас про те, що отримала відповідь з Головного управління ДФС у Львівській області Державної фіскальної служби України, в якому повідомляється, що сформовані повідомлення-рішення на усіх власників окрім однієї особи скасовано.

Пам`ятайте: якщо Ваші права порушуються, звертайтесь до правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!». Тут Вам не тільки нададуть інформацію щодо захисту порушених прав, але й допоможуть в отриманні послуг безкоштовного адвоката в суді.

Прес-служба ГТУЮ у Львівській області

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №88927 Первый заработок 60 минут. Без рисков законно!
  15.11.2018 | 11:05

  Пройдите 1 регистрацию, сделайте 2 действия и получайте от 8950 рублей каждые сутки в автоматическом режиме. Мы гарантируем: - Первый заработок в течении 60 минут. - Стабильный доход 24 часа в сутки. - Поступление денег без задержек. - Для России, стран СНГ и Европы. - Без вложений и установки ПО. - Специально для новичков и [...]

 • Мы платим за лайки! – Оплата ежедневно!
  14.11.2018 | 22:43

  Мы платим за лайки! – Оплата сдельная! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фотографии заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и получить за это деньги. Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви